عدالت شعار کلیدی و محوری آیت الله رئیسی است

0

به گزارش امید لرستان، حمیدرضا حاجی بابایی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم خوب لرستان همیشه در خدمت به نظام بوده‌اند و در انتخابات‌ها پر شور شرکت کرده‌اند اظهار داشت: همواره لرستان در بحث حضور در انتخابات یکی از استان‌های اول بوده است.

وی با اشاره به حضور آیت الله رئیسی در انتخابات امسال بیان داشت: حضور ایشان در عرصه انتخابات برای یک گروه، جناح، و حزب نیست، بلکه حضور ایشان در این عرصه برای ارتقای سرمایه‌های اجتماعی نظام است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه با تاکید بر اینکه آیت الله رئیسی به عرصه انتخابات آمده تا مردم احساس آرامش بیشتری داشته باشند و در این راستا امیدواریم که مردم در روز جمعه حضوری گسترده و معنادار خود در پای صندوق‌های رأی، با وجود همه سختی‌هایی که تحمل کرده‌اند، داشته باشند.

حاجی بابایی بیان داشت: امیدواریم مردم با رأی قاطع خود در پای صندوق رأی حضور پیدا کنند، میزان قدرت دولت آینده به حضور مردم بستگی دارد، در این راستا هر چه میزان حضور مردم بیشتر باشد قدرت دولت در حل مشکلات کشور بیشتر خواهد بود.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه مردم عزیز ما می‌دانند که هر چه بیشتر پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند به همان میزان قدرت دولت و همچنین نظام در صحنه بین الملل افزایش پیدا می‌کند افزود: پیام حضور مردم در این عرصه این بوده که مردم ما در آینده‌ای نه چندان دور طعم شیرین دولت انقلابی را خواهند چشید.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه یکی از شعارهای محوری آیت الله رئیسی و همچنین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بحث عدالت است ادامه داد: باید عدالت در همه استان‌های کشور و در حوزه‌های مختلف عمرانی، معیشت و… وجود داشته باشد، در دولت انقلابی باید شاهد افزایش رضایت عمومی مردم، زندگی بهتر و آرامش مردم باشیم.

حاجی بابایی تصریح کرد: هر چقدر ضعف و مشکلات در کشور طی ۴۲ ساله بعد از پیروزی انقلاب شاهد بوده‌ایم به دلیل عدم انقلابی گری است.

وی با بیان اینکه انقلابی گری به این معنا است که اگر کسانی مسئول شدند خود را فدای نظام، انقلاب و مردم کنند، گفت: انقلابی گری به معنای خدمت بی منت به مردم است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه کسانی که در طول این ۴۲ سال از رانت استفاده کردند در دولت انقلابی نباید جایی داشته باشند تصریح کرد: من آیت الله رئیسی را ۲۰ سالگی می‌شناسم و امیدواریم با توجه به شناختی که از ایشان داریم بتوانند طعم شیرین انقلاب اسلامی را به مردم خوب و عزیز بچشاند.

حاجی بابایی در ادامه به اشاره به اینکه قبول دارم که باید خدمت بیشتری به مردم لرستان شود بیان داشت: از آیت الله رئیسی می‌خواهیم که توازن در کشور ایجاد کنند، هر استان با استفاده از طرح آمایش به اندازه خودش رشد کند، چرا که همه در کشور حق دارند و باید سهم آنها در اختیارشان قرار گیرد.

مهر

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند