عامل سفره‌های خالی روحانی و جهانگیری هستند

0
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه مسبب وضعیت معیشتی و اقتصادی فعلی روحانی و جهانگیری هستند و نباید از پاسخگویی فرار کنند گفت: دولت در عدم ایفای وظیفه نمره 20 دارد و مردم دیگر دلسوزی‌های این افراد را قبول ندارند.
به گزارش امید لرستان حجت‌الاسلام حسن شجاعی عضو کمیسیون اصل 90 مجلس  شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر اسحاق جهانگیری معاون رئیس جمهور و فرار از پاسخگویی وی در خصوص ضعف دستاوردهای دولت اظهار داشت:‌ آقای جهانگیری درباره فرار از پاسخگویی نسبت به مسئولیتش نمره 20 دارد.
وی افزود: ما شاهد آن هستیم که معاون رئیس جمهور فرار فراوانی را در این زمینه با وجود مشکلات متعددی که او و دولت برای مردم به وجود آورده است، دارد.
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: اسحاق جهانگیری به شکلی عجیب و غریب و فضایی در حال دفاع از خود و تطهیر سوءمدیریتش است ضمن اینکه نسبت به رفقای اصلاح‌طلبش هم بی‌وفایی نشان داده است.
شجاعی گفت: از نگاه مردم فرقی بین جهانگیری و روحانی وجود ندارد و این دو نفر مسئول وضعیت اقتصادی و معیشتی و سفره‌های خالی آنان هستند.
نماینده ابهر در مجلس افزود: مردم برای ارزیابی صحت صحبت اسحاق جهانگیری می‌توانند دو کار انجام دهند. این در حالی است که اگر مردم به سفره خود مراجعه کنند متوجه دلسوزی جهانگیری و دولت حسن روحانی می‌شوند و اگر ما شاهد سفره‌های کوچک مردم و خالی بودن آنها هستیم مسبب اصلی آن جهانگیری و روحانی هستند.
وی گفت: مردم اگر به مناظرات سال 96 اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری مراجعه کنند به راحتی می‌توانند وضعیت فعلی و میزان رضایت از اقدامات اسحاق جهانگیری و حسن روحانی را متوجه شوند.
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد:‌ اسحاق جهانگیری در سال 96 می‌گفت که در دولت‌مان شرایطی را به وجود خواهیم آورد که هیچ فقیری وجود نداشته باشد و بنای از بین بردن فقر مطلق را داریم در صورتی که مردم هم‌اکنون در شرایط سخت معیشتی به سر می‌برند.
شجاعی گفت: تا وقتی مدیران دلسوز و واقعی و کاربلد در رأس امور نباشند وضعیت اقتصاد، معیشت و سفره مردم همین‌گونه است. این در حالی است که دولت یازدهم و دوازدهم امیدواری خاصی را در آینده به مردم وعده می‌دادند ولی وقتی در مسند امور قرار گرفتند وضعیت را به مراتب بدتر کرده و با فرار روبه جلو در قبال مسئولیت‌شان پاسخگو نیستند.
وی افزود:‌ مردم به خوبی دست افراد مدعی و غربگرا را خوانده‌اند و وضوح می‌بینند که این افراد وعده‌هایی که داده‌اند را عمل نکرده‌اند و دیگر به این جماعت اعتماد نخواهند کرد.
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: متأسفانه جهانگیری و روحانی علاوه براینکه به اعتماد مردم ضربه زدند منجر به آسیب به نظام و حاکمیت هم شده و اعتماد مردم را از بین بردند و عملاً با سرمایه‌ نظام یعنی مردم کاری کردند که مشارکت در انتخابات کاهش چشمگیری پیدا کند.
شجاعی افزود: مسئولیت گریزی مدیران ارشد دولت حسن روحانی و جهانگیری واقعاً بی‌نظیر است و آنها مرتب در حال غر زدن هستند اما به وظایف اصلی‌شان عمل نکرده و در حال فرافکنی هستند و دیگران را مقصر موضوعات مختلف می‌بینند.
منبع:رجانیوز

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند