معاون سازمان ورزش و جوانان لرستان تاکید کرد

ضرورت طراحی و راه اندازی پرتال جامع کشوری اوقات فراغت

0

جلسه کمیته اوقات فراغت به ریاست سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور کارشناسان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد برگزار گردید .

به گزارش امید لرستان، در این جلسه آقای مولایی سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت کارشناسی کمیته‌های تخصصی ذیل ستاد ساماندهی امور جوانان اظهار داشت : وظیفه کمیته های تخصصی ذیل ستاد همچنان که از نام آنها بر می آید و شان و جایگاه آنها نیز بعنوان یک کمیته تخصصی بر آن تأکید دارد تصمیم سازی و تولید محتوا برای جلسات ستاد است .

مولایی افزود : کنترل شیوع ویروس کرونا ، در پیش بودن فصل تابستان و ایجاد ایام فراغت برای خیلی عظیمی از جمعیت کشور بالاخص دانش آموزان و تبعات و زمینه های به وجود آمده ، ایجاب می‌نماید که دستگاه‌های ذیربط اقدامات مناسبی برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و پاسخگویی به بخشی از نیازهای فراغتی آنها را به اجرا بگذارند .

مولایی با بیان اینکه در حال حاضر اطلاعات دقیقی از منابع ، امکانات ، تجهیزات و آمار مخاطبین برنامه‌های فراغتی در سطح کشور وجود ندارد بر ضرورت طراحی و راه اندازی پرتال جامع اوقات فراغت برای شناسایی و سازماندهی امکانات فراغتی متناسب با سلایق و نیاز جوانان و نوجوانان تاکید نمود .

تسری برنامه‌های فراغتی به مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهرها ، اطلاع رسانی بهنگام از اقدامات . برنامه‌ها و فعالیت‌های فراغتی دستگاه ها، تجهیز خانه های ورزش روستایی ،ضرورت ارزیابی و نظارت بر برنامه ها و دستگاه های فعال در حوزه اوقات فراغت ،صدور جوان کارت برای استفاده جوانان از امکانات ورزشی ، فرهنگی و تفریحی دستگاه‌های عضو ستاد بخشی از مصوبات پیشنهادی این کمیته می‌باشند که در جلسه آتی ستاد مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند