ضدعفونی روستاها و شهر بروجرد توسط نیروهای بسیجی/ توزیع روزانه ۲ هزار شیشه الکل و ماسک

0

روح اله رحیمی معاون بهداشت ودرمان سپاه ناحیه بروجرد در گفتگو با خبرنگار امید لرستان اظهار داشت: از جمله اقدامات بسیج در مقابله با کرونا، گندزدایی و ضدعفونی کردن سطح شهر، مکان های مختلف و روستاها است که روزانه ۱۰ روستای شهرستان بروجرد ضدعفونی می شود.

 

وی افزود: روزانه دو هزار لیتر آب اکسیژنه در اختیار پایگاه های مقاومت بسیج قرار داده می شود که اقدام به ضدعفونی کردن روستاها می کنند.

 

معاون بهداشت و درمان بروجرد سپاه ناحیه بروجرد تصریح کرد: هر روز دو هزار عدد ماسک و هزار شیشه الکل توزیع می شود و تلاش داریم تا کمبودهای اقلام بهداشتی جبران شود.

 

وی عنوان کرد: درمانگاه سپاه بروجرد با پزشکان متخصص و عمومی روزانه در دو شیفت آماده ارائه خدمت به بیماران است؛ هر شب همه خیابان‌ها، پمپ بنزین‌ها و مکان های مختلف بروجرد توسط بسیجیان ضدعفونی می شود و این کار برای مقابله با کرونا و جلوگیری از شیوع این ویروس ادامه دارد.

 

رحیمی گفت: از همان روز اول تاکنون بسیجیان آتش به اختیار در صحنه حاضر شده و برای ضدعفونی کردن شهر و روستا و توزیع اقلام بهداشتی همه تلاش خود را به کار گرفته اند.

 

وی گفت :عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد از همان روزهای اول شیوع کرونا همه تلاش خود را برای تهیه مواد ضدعفونی کننده انجام داد به طوری که تاکنون 61 تن محلول ضدعفونی کننده تهیه و در اختیار بسیج بروجرد برای ضدعفونی کردن معابر و مکان ها قرار داده شده است.

 

رحیمی اضافه کرد: این میزان محلول ضد عفونی کننده طی سه مرحله به بروجرد اختصاص داده شده که به همت بسیجیان این محلول ها برای ضدعفونی کردن روستاها، معابر و مکان های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

 

وی بیان کرد: این میزان مواد ضدعفونی کننده تاثیر به سزایی در کاهش آسیب های ناشی از ویروس کرونا در شهرستان داشته است

 

انتهای پیام/

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند