شهرداری الیگودرز ۳۰ میلیارد تومان بدهکار است

0

شهردار الیگودرز گفت: این شهرداری در حالیکه ۲۰۰ میلیارد تومان از ادارات طلبکار است ۳۰ میلیارد تومان بدهی دارد.

علی میرزا بسحاق در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: بودجه سال گذشته این شهرداری ۶۵ میلیارد تومان بود که ۸۸ میلیارد تومان محقق شد و برای سالجاری نیز ۱۱۲ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه ۹ هزار متر جدول گذاری و احداث بلوار در سطح شهر انجام شده است ادامه داد: عملیات اجرایی پارک چند منظوره بانوان به مساحت ۲ هکتار در ضلع جنوبی ترمینال بزودی آغاز خواهد شد، ۱۰ هزار تن آسفالت در سطح شهر پخش شده است و آمادگی برای پخش ۱۰ هزار تن دیگر وجود دارد.

وی از تکمیل رستوران گردان و سرویس بهداشتی این پارک تا پایان فصل عمرانی خبر داد و گفت: پیمانکار این ۲ پروژه انتخاب شده است و بزودی ادامه عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

بسحاق با اشاره به حذف ۱۹۷ هکتار از حوزه شهری در گذشته ادامه داد: متاسفانه امروز الیگودرز با کمبود زمین برای ساخت و ساز مواجه شده است و یکی از دلایل آن حذف ۱۹۷ هکتار می باشد که پیگیری هایی برای رفع مشکل صورت گرفته است.

رییس شورای اسلامی شهر الیگودرز در ادامه این نشست اظهار کرد: در ادوار مختلف طرح هایی مانند ترمینال، رستوران گردان، بازار مرغ و ماهی بدون کار کارشناسی با هزینه های بالا اجرا شد و اکنون برخی بدون استفاده مانده اند.

محمد پایمرد افزود: اعضای شورای ششم دارای سلیقه های متفاوت می باشند اما هیچگونه دو دستگی وجود ندارد و با تلاش های شهردار بومی که عملکرد مثبتی هم دارد خدمت به مردم تداوم‌ خواهد داشت.

/.انتهای پیام

منبع ایرنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند