شاهد دخالت نمایندگان در انتصابات لرستان هستیم

0

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در لرستان گفت: با وجود اظهارات مقام معظم رهبری و تاکیدهای بسیار بر عدم دخالت نمایندگان در انتصابات، اما در استان متاسفانه شاهد این موضوع هستیم.

به گزارش امید لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قدرتی امشب در نشست فصلی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان، اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری با فراز و نشیب‌ها تمام شد، اگرچه قبل از انتخابات بین گروه‌ها و احزاب در تهران اختلافاتی وجود داشت، اما دیگر در انتخابات آینده این اختلاف جایز نیست.

وی خاطرنشان کرد: اجماع شورای ائتلاف در سراسر کشور باید محکم‌تر شود تا بتوان آینده بهتری را رقم زد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در لرستان با اشاره به فشار برخی نمایندگان به استاندار و معاونان استانداری برای عزل و نصب برخی مدیران، تصریح کرد: با وجود اظهارات مقام معظم رهبری و تاکیدهای بسیار در عدم دخالت نمایندگان در انتصابات، اما در استان متاسفانه شاهد این موضوع هستیم.

قدرتی با بیان اینکه در بین نمایندگان استان تنها یک نماینده در مورد موضوع حجاب و گشت و ارشاد اظهارنظر کرد: این در حالی است که مابقی نماینده‌ها در این خصوص سکوت کردند.

وی از شورای ائتلاف درخواست کرد فیلتری برای حمایت این مجموعه از نیروها داشته باشد تا هر نماینده و مدیری نتواند به پشتوانه شورا، هر اقدامی را انجام دهد.

فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند