سرپرست ورزش و جوانان لرستان:

از ایده های خلاقانه جوانان استقبال می کنیم؛ برگزاری جشنواره ایده ی برتر در لرستان برای اولین بار

0

آرش قیاسیان در برنامه های سه شنبه های با جوانان استان، با تاکید بر اینکه اعتماد به جوانان می تواند راهگشای مشکلات پیچیده باشد، گفت: از ایده های نو و خلاقانه جوانان در تمام حوزه های مهم خصوصا اشتغال، ازدواج و فرزنداوری استقبال می کنیم.

رپایه این گزارش، سرپرست ورزش و جوانان لرستان در دیدار با جمعی از دبیران سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه سه شنبه های با جوانان از برگزاری جشنواره ی ایده های برتر برای اولین بار در لرستان خبر داد و اظهار داشت : در کنار برنامه های روتین و موظفی جوانان و سازمان های مردم نهاد از نخبگان و برنامه ریزان دعوت می‌کنیم ایده و طرح های خود را در حوزه های مختلف به دبیرخانه ی جوانان به حوزه ی معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان تحویل دهند، تا با برنامه ریزی و درخواست اعتبار از وزارت بتوانیم طرح های شاخصی برای جوانان لرستانی اجرا کنیم.

وی درادامه افزود:به زودی فراخوان این ایده طراحی و منتشر خواهد شد و در قالب جشنواره ای به ایده های برتر جوایز نفیسی در جمع مسولان ارشد و وزارتی اهدا خواهد شد.

وی از سازمان های مردم نهاد به عنوان مشاوران جوان مدیران دستگاه های اجرایی یاد کرد و گفت: سازمان های مردم نهاد می توانند مطالبه گران خوبی برای جامعه باشند که با کمک دولت بخش عمده ای از مشکلات جامعه را حل نمایند.

لازم به ذکراست فراخوان” ایده برتر جوانان” به زودی در قالب تیزر برای جشنواره آماده و اطلاع رسانی خواهد شد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند