سردار آزمون سوژه روس‌ها شد +عکس

0

رسانه های معتبر روسیه به اولین بازی ستاره تیم ملی ایران در بوندسلیگا به همراه بایرلورکوزن واکنش های متفاوتی داشتند.

سردار آزمون سوژه روس‌ها شد +عکس

 

به گزارش امید لرستان، تیم فوتبال بایرلورکوزن شب گذشته در هفته بیست و پنجم بوندسلیگا به مصاف بایرن مونیخ رفت و این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مهمترین اتفاق بازی به پایان رسیدن انتظار یک ماهه سردار آزمون ستاره ملی پوش کشورمان برای بازی در بوندسلیگا بود. مهاجم ایرانی برای اولین بار با پیراهن لورکوزن به میدان رفت و از دقیقه ۸۸ بازی فرصت کمی برای عرض اندام داشت.

سردار آزمون سوژه روس‌ها شد +عکس

در همین رابطه اولین حضور آزمون ستاره سابق زنیت، روبین کازان و روستوف سوژه بسیاری از رسانه های روسیه شد.

سایت «اسپورت اکسپرس» نوشت: سردار آزمون ستاره سابق زنیت و روبین کازان بعد از گذراندن دوران نقاهتش اولین بازی خود را برای لورکوزن مقابل بایرن مونیخ انجام داد.

سردار آزمون سوژه روس‌ها شد +عکس

نشریه «sportrbc» روسیه، نوشت: سردار آزمون ستاره سابق زنیت اولین بازی خود را برای بایرلورکوزن مقابل بایرن مونیخ غول فوتبال آلمان در بوندسلیگا تجربه کرد و دقایق کمی به میدان رفت.

سایت «اسپورت بیزینس» هم این طور به اولین بازی ستاره ایرانی در بوندسلیگا واکنش نشان داد و نوشت: آزمون بالاخره اولین بازی اش را برای لورکوزن در بوندسلیگا انجام داد. ستاره سابق زنیت مقابل بایرن مونیخ بازی کرد ولی فرصت چندانی نداشت.

سردار آزمون سوژه روس‌ها شد +عکس

آزمون از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۲ برای مدت ۹ سال در لیگ برتر روسیه برای تیم های روبین کازان، روستوف و زنیت سن پترزبورگ بازی کرد. دوران طلایی سردار در ۳ سال گذشته در زنیت رقم خورد و این بازیکن ایرانی ۳ بار قهرمان لیگ روسیه شد و یک بار آقای گل لیگ شد.

منبع: فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند