معاون اداره ورزش و جوانان لرستان تاکید کرد

سربلندی کشور در در گرو پیوند جوانان با فرهنگ شهادت طلبی؛ عزت و امنیت کشور حاصل مجاهدت شهداست

0

به گزارش امید لرستان، شهاب مولایی سرپرست معاونت امور جوانان در جلسه کمیته ورزش کنگره بزرگداشت ۶۵۴۴ شهید استان لرستان با بیان اینکه اقتدار ، عزت و امنیت امروز کشور حاصل مجاهدت جوانانی است که شیرین ترین عصاره حیات خود را برای ارزشها و آموزه های دینی هدیه کرده اند اظهار داشت : اگر می خواهیم کشور عزیزمان ایران اسلامی همیشه سربلند و پیروز باشد باید نسل جوان را با فرهنگ شهادت طلبی ،فرهنگ ایثار و فرهنگ جهاد و مبارزه پیوند بزنیم .

وی افزود : باید همه جای میهن اسلامی ما ، به عکس شهدا مزین باشد . باید جلسات خود را به عکس آنها مزین کنیم و افتتاحیه و اختتامیه ها را با نام و یاد آنها شروع کنیم و به پایان ببریم .

مولایی گفت : از زمانی که عهده دار این مسئولیت شده ام با همکاران خود عهد بسته ایم تا تمامی برنامه های حوزه جوانان استان را بنام شهدا مزین کنیم .

مولایی در مطلع سخنان خود و با بیان اینکه میخواهم صحبت های خود را به معرفی یکی از شهدای شاخص استان و کشور که به دلیل قرابت های وی با شهید مطهری از ایشان بعنوان مطهری لرستان یاد می شود آغاز و مزین نمایم به معرفی شهید والا مقام شهید مبشر پرداخت .

لازم به ذکر است که برگزاری نشست های بصیرتی برای جوانان و نامگذاری اماکن ورزش بنام شهدا از جمله مأموریت هایی است که از طرف شورای سیاستگذاری کنگره به حوزه معاونت امور جوانان محول شده است .

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند