سارقان مسلح پس از درگیری با پلیس لرستان دستگیر شدند

0


سردار یحیی الهی در گفت‌وگو با رسانه‌ها در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ورود ۳ نفر سارق مسلح نقاب دار به داخل یک واحد آپارتمان مسکونی در محله‌ای اطراف شهر سلسله بلافصله تیم‌های عملیاتی به محل اعزام شدند.

وی افزود: به محض حضور ماموران در صحنه، سارقان با یک دستگاه خودروی پراید به شماره معلوم اقدام به فرار می‌نمایند که پس از استعلام مشخص شد پلاک خودرو مربوط به یک دستگاه ساینا بوده که توسط سارقان سرقت شده است.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: پس از تعقیب و گریز، سارقان اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می‌کنند که ماموران با رعایت قانون و در یک اقدام متقابل و مقتدرانه سارقان را زمین گیر و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی استان با اشاره به اینکه احدی از سارقان مسلح مجروح که پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند، خاطرنشان کرد: خودروی سارقان توقیف و در بازرسی از آن یک قبضه سلاح به همراه مقادیری فشنگ کشف شده است و همگی دارای سوابق معتدد کیفری می‌باشند.

الهی در پایان تصریح کرد: از آنجایی که آرامش و امنیت عمومی مردم خط قرمز پلیس است، چنانچه افرادی به هر نحو بخواهند مخل آسایش و امنیت مردم شوند پلیس مقتدرانه و با قاطعیت آنان برخورد کرد./میرملاس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند