ساخت مستند ایثارگری پزشکان و امدادگران/ کتاب بهداری رزم لرستان به چاپ می‌رسد

معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه لرستان خبرداد:

0

معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه لرستان با اشاره به ساخت مستند ایثارگری پزشکان، امدادگران و نیروهای بهداری در دوران دفاع مقدس گفت: کتاب بهداری رزم لرستان به چاپ می‌رسد.


سرهنگ عبدالوحید ملک‌آرا در نخستین جلسه سال ۱۴۰۲ کمیته شهدای بهداری رزم و بهداشت و درمان ستاد کنگره ۶۵۴۴ شهید لرستان اظهارداشت: این جلسه به همت معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) و مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این کنگره از مقام شامخ شهدای سرافراز دفاع مقدس، رزمندگان بهداری رزمی لرستان، شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت تجلیل می‌شود افزود: نیروهای بهداشت و درمان در دوران جنگ تحمیلی حقیقتاً با ایثار و از خودگذشتگی، علاقه و ارادت خود را به نظام، انقلاب و این مرز و بوم نشان دادند.

معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: عزیزان ما در حوزه بهداشت و درمان نه تنها در دوران حماسه‌آمیز دفاع مقدس بلکه در جریان دفاع از حرم اهل بیت(ع) و به‌ویژه مقابله با ویروس منحوس کرونا در خط مقدم دفاع از سلامت مردم و رزمندگان بودند.

وی با اشاره مستندسازی ایثارگری پزشکان، امدادگران و نیروهای بهداری در دوران دفاع مقدس و شهدای سلامت و شهدای مدافع حرم گفت: تهیه و چاپ کتاب بهداری رزم استان لرستان توسط معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان در دست اقدام است.

ملک‌آرا با تأکید بر اینکه زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، لازمه تقویت عزت و هویت ملی است خاطرنشان کرد: از تمامی کسانی که به شکلی در مسیر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا در سطح استان فعال هستند تشکر و قدردانی می‌کنم و مسلماً همه این زحمات و تلاش‌ها نزد خدای متعال توأم با اجر و ثواب بسیار است./سفیر افلاک

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند