روحیه پهلوانی و جوانمردی در میان ورزشکاران لرستانی تقویت شود

0

به گزارش امید لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی،نماینده ولی فقیه در لرستان ظهر امروز در دیدار با رئیس هیئت کشتی استان لرستان که در دفتر نماینده، ولی فقیه در استان برگزار شد با بیان اینکه لرستان ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه ورزش دارد اظهار کرد: جوانان لرستان در زمینه ورزش کشتی، دو و میدانی که نیازمند آمادگی جسمانی بالایی است بسیار موفق هستند.

او افزود: در جمهوری اسلامی ورزش گام‌های خوبی برداشته شده است، ولی ظرفیت‌های بسیاری وجود دارد که باید به آن‌ها توجه شود و موفقیت زمانی حاصل می‌شود که در کنار توان دولتی ظرفیت‌های مردمی نیز به کار گرفته شود.

نماینده، ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: باید دانش‌آموزان مستعد در رشته‌های مختلف به سمت ورزش هدایت شوند چراکه هرچقدر در زمینه ورزش هزینه شود سرمایه‌گذاری است و پیامد‌های ارزشمندی دارد و سبب می‌شود راهگشا باشد.

او بیان کرد: در کنار ورزش قهرمانی باید روحیه پهلوانی، دینی و جوانمردی نیز در بین ورزشکاران استان تقویت شود که میراث گرانقدری از خود به جای بگذارند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی ضمن تاکید بر ارتباط ورزشکاران با روحانیت و حوزه‌های علمیه گفت: در اردو‌های ورزش از روانشناسانی که تجربه کار‌های دینی و مذهبی دارند استفاده شود چرا که حضور روحانیت در اردو‌های ورزشی جهت تقویت روحیه مذهبی و پهلوانی بسیار موثر است.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند