رسیدگی به امور ایثارگران و به ویژه امور خانواده معظم شهدا باید در رأس مسائل مهم مسئولان در دستگاه‌های اجرایی باشد

مدیرکل منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی :

0

دکتر فرامرز بهاروند مدیرکل منابع انسانی در پی سفر ۴ روزه به استان خوزستان با کارکنان ایثارگر و فرزندان معظم شهدا و ایثارگر سازمان تامین اجتماعی و شرکت های تابعه به صورت رودرو دیدار کرد.

وی افزود: ایثارگران شناسنامه انقلاب اسلامی هستند و این انقلاب دستاورد مجاهد آنان است. همه‌ی ملت ایران باید سپاسگزار خانواده معظم و عزیز شهدا و ایثارگران باشند. همه باید یاد شهیدان را گرامی بدارند.

بهاروند اضافه کرد: فرزندان معظم شهدا و ایثارگر باید به پدران خود افتخار کنند. فرزندان شهدا و ایثارگر باید راه و میراث پدران خود را به نسلهای بعدی بسپرند. ملت ایران به شهیدان و ایثارگران خود افتخار میکنند. ما به ارادت و اخلاص به خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگر افتخار میکنیم و معتقدیم شهدا در خط مقدم حرکت کردند؛ پشت سر آنها بلافاصله پدران ، مادران ،همسران و فرزندان؛ ایستادگی کردند، ایثار کردند. امروز به برکت این ایثار، حرکت عظیم انقلابی ملت ما برقرار است و ان‌شاءالله روزبه‌روز مستحکمتر و باثبات‌تر خواهد بود. ایثارگران تبلور ایمان، ‌عمل صالح و جهاد و ایثارند و باید این ارزشها در انقلاب اسلامی آنگونه که شایسته است، ارج نهاده شود.
بهاروند افزود:‌ بدون تردید یکی از قدمهایی که می تواند این راه را هموار کند فراهم آوردن زمینه حضور فرزندان ایثارگر صالح ، در عرصه مدیریت کشور است. سازمان تامین اجتماعی در بحث تبدیل وضعیت‌ کارکنان ایثارگر، فرزندان معظم شهدا و ایثارگر در بین دستگاه های اجرایی پرچمدار هست و با لطف خدا تمامی کارکنان واجد شرایط که مدارک ایثارگری خود را ارائه نمودند تاکنون ۲۰۷۶ نفر در بخش های درمانی و بیمه ای و ستادمرکزی سازمان تامین اجتماعی و تعداد ۸۲۰۰ نفر در شرکت های زیرمجموعه سازمان تبدیل وضعیت خدمتی آنان صورت پذیرفته است.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند