رزمایش شهید فخری زاده در لرستان با اهدای ۹۲۰۰ بسته معیشتی

0

به گزارش امید لرستان، رزمایش همدلی و احسان شهید محسن فخری زاده با حضور حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان، حامد ویسکرمی مسئول ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) لرستان، عبدالمجید کشوری مدیر کل زندانهای لرستان و محمدحسین شفیع پور رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی لرستان برگزار شد.

حامد ویسکرمی در این رزمایش گفت: علت نام گذاری این رزمایش به نام دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاد این بود که به دست سفاکان صهیونیست به شهادت رسیدند.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) لرستان گفت: در این رزمایش ۹۲۰۰ بسته معیشتی شامل ۴۶۰۰ بسته جیره خشک و ۴۶۰۰ بسته پروتئینی بین خانواده زندانیان نیازمند و کارگران ساختمانی که در این ایام در مضیقه هستند توزیع خواهد شد.
ویسکرمی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون، ۱۱۹۰۰۰ بسته معیشتی در استان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) توزیع شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) لرستان ضمن آرزوی تسریع در ساخت واکسن کرونا توسط دانشمندان ایرانی گفت: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) محرومیت زدایی از مناطق محروم و به ویژه روستاها را در دستور کار خود دارد و از سال ۹۸ تا کنون در ۶۵۷ روستا، ۶۵۰۰ طرح اشتغال زایی به افتتاح رسیده و تلاش می‌کنیم که تا پایان سال ۱۰۵۰ طرح در روستاها تکمیل و افتتاح شود.

حامد ویسکرمی در پایان گفت: در یکی دو ماهه اخیر با پیگیری نماینده محترم ولی فقیه در استان توانستیم ۵۰ میلیارد برای انجام ۲۶ طرح که باعث ایجاد ۷۳۱ شغل خواهد شد اعتبارات جذب کنیم البته هزینه این طرح‌ها ۲۳۰ میلیارد خواهد بود که امیدواریم حمایت و جمع آوری شود و در جهت آبادانی و توسعه استان گام‌‌های بلندی برداریم در پایان از حجت الاسلام شاهرخی کمال تشکر را داریم‌ که در تمامی مراحل پشتیبان ما بودند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند