دهکده المپیک خرم آباد تبدیل به ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شد/ دولت تدبیر متخصص کوچک سازی و یا رها کردن پروژه ها در لرستان

0

به گزارش امید لرستان، حسن روحانی با وعده چرخش چرخ اقتصاد سال 92 کار خود را شروع کرد و امید بعضی از عوام و خواص این بود که شعارهای مطرح شده رنگ واقعیت به خود بگیرد. اما هم اکنون که زمامداران به اصطلاح تدبیر و امید در اواخر عمر کاری خود قرار دارد مردم نه تنها گشایش مالی ندیده اند بلکه در اوج تنگی معیشت قرار گرفته اند و روزی نیست که خبری از شگفتانه های عجیب و غریب دولت روحانی برای مردم ایران و لرستان نباشیم.

 

 

لرستان در بازه زمانی سال 85 تا 92 تبدیل به کارگاه بزرگ ساخت و ساز شده بود. احداث 40 هزار واحد مسکونی و نوسازی 90 درصد بافت روستایی، احداث مگا پروژه عظیم آزاد راه خرم آباد پل زال، احداث پروژه بزرگ بام شهر خرم آباد با مساحت نزدیک به 400 هکتار و اجرایی کردن پروژه بزرگ ملی مسکن مهر تنها گوشه ای از اقدامات عمرانی در استان لرستان است که مدت هاست به تاریخ پیوسته اند و دیگر خبری از آن روزهای پر جوش و خروش عمرانی نیست.

یکی از شگفتانه های دولت های یازدهم و دوازدهم در لرستان،  تبدیل دهکده المپیک 252  هکتاری با 60 زیر مجموعه به یک مجموعه ورزشی با 26 عملکرد است که البته افتتاح بخش اصلی آن یعنی ورزشگاه مجموعه هم در هاله ای از ابهام قرار دارد و در آخرین اظهار نظر علی نبیان معاون وقت وزیر راه و شهرسازی استان، افتتاح کامل ورزشگاه را به سال جاری حواله داده است

 

احداث دهکده المپیک می توانست نقطه عطفی در ورزش لرستان باشد اما دولت تدبیر با تقلیل و کوچک کردن پروژه و تاخیر بسیار در تکمیل و افتتاح مجموعه، فرصت تاریخی را از ورزشکاران لرستانی و علاقمندان این عرصه گرفت و یکبار دیگر اثبات کرد که دولت حسن روحانی دولت کارهای بزرگ نبوده و نیست.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند