دفترچه ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

0


بخشی از دفترچه ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در فضای مجازی به صورت غیررسمی منتشر شده است.

در فضای مجازی دفترچه ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی منتشر شده است. برای اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون‌های استخدامی منتشر می‌شود.

گفتنی است، مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قبلاً طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: با توجه به اصلاحات به وجود آمده در برخی از موارد اعم از شرایط احراز مشاغل و شغل محل ها، امکان اضافه یا کم شدن برخی از دستگاه‌های اجرایی و لزوم ایجاد بستر مناسب برای داوطلبان گرامی، به استحضار می رساند بر اساس هماهنگی به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی کشور، دفترچه راهنمای آزمون از روز یکشنبه ٢٠ فروردین ماه ۱۴۰۲ منتشر و ثبت نام نیز از همان روز شروع و تا پایان روز ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

تأکید می‌شود: این دفترچه ناقص و بدون اصلاحات احتمالی نهایی است و صرفاً جنبه آشنایی دارد.

دفترچه ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر

جزییاتی از ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی:

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۱ جهاد دانشگاهی، ثبت‌نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی از روز یکشنبه ۲۰ فروردین‌ماه آغاز می‌شود و تا روز ۳۱ فروردین‌ماه ادامه دارد.

برنامه زمان‌بندی دهمین آزمون فراگیر به شرح جدول زیر است:

شرح تاریخ
انتشار دفترچه راهنما ۲۰/۰۱/۱۴۰۲
شروع ثبت‌نام ۲۰/۰۱/۱۴۰۲
پایان ثبت‌نام ۳۱/۰۱/۱۴۰۲
برگزاری آزمون ۰۵/۰۳/۱۴۰۲

ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی

به گزارش شناسنامه قانون، ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر در چارچوب ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تحصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی (موضوع بخشنامه شماره ۱۰۱۲۴۳ مورخ ۰۹/۱۲/۱۴۰۱) و مجوزهای اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور انجام می‌شود.

داوطلبان متقاضی استخدام می‌توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز شغل‌محل‌های استخدام (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) در هر یک از دستگاه‌های ذیل، مفاد دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و نسبت به ثبت‌نام در بازه زمانی یادشده اقدام نمایند.

گفتنی است برگزاری دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی ذیل به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی واگذار گردیده است:

وزارت راه و شهرسازی پست بانک
شرکت ارتباطات زیرساخت گمرک جمهوری اسلامی ایران
سازمان پزشکی قانونی کشور سازمان تبلیغات اسلامی
سازمان تحقیقات، آموزش و توسعه کشاورزی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
سازمان شیلات ایران سازمان ملی استاندارد
سازمان ملی بهره وری پژوهشکده علوم زمین
برخی از دستگاه‌های اجرایی استان سیستان و بلوچستان

 

لازم به ذکر است دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی روز جمعه ۵ خردادماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد و توضیحات لازم در خصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای آزمون اعلام خواهد شد.

متقاضیان گرامی شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و ثبت‌نام پس از اتمام مهلت یاد شده، غیرفعال خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir مراجعه کنند.

ثبت نام داوطلبان زمانی تکمیل شده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ثبت نام ۱۵ رقمی دریافت کنند.

توصیه‌های مهم به داوطلبان

۱- داوطلبان باید دفترچه راهنمای ثبت نام را بطور کامل مطالعه کرده باشند.

۲- داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته باشند.

۳- داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند، بدیهی است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.

۴- در پایان ثبت‌نام اینترنتی تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب می‌باشد، لذا دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.

۵- برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.

۶- داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداری نمایند.

۷- داوطلبان لازم است اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری خود را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری نمایند.

۸- توصیه می‌شود داوطلب فرایند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و کد پیگیری دریافتی از سایت را، نزد سایرین افشا نکند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند