دستگیری کلاهبردار ۳ میلیاردی در خرم‌آباد

0

جانشین فرمانده انتظامی لرستان ازدستگیری کلاهبردار و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

فرهاد ابدال چگنی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری تحت عنوان فعالیت اقتصادی و سرمایه گذاری به پلیس آگاهی لرستان، دستگیری کلاهبردار در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته پلیس مشخص شد، فرد کلاهبردار خود را به عنوان بازاریاب معرفی و تحت مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از یک شهروند کلاهبرداری کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان، تصریح کرد: مأموران بلافاصله وارد عمل شدند و پس از کسب مجوز قضایی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

ابدال چگنی گفت: متهم درتحقیقات پلیس به کلاهبرداری و دریافت مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتراف و همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان افزود: شهروندان تحت هیچ عنوانی به افراد ناشناس که با دادن وعده‌های غیر واقعی درخواست وجه نقد می‌کنند اعتماد نکرده ودرصورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایسنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند