دستگیری کلاهبردار یک میلیاردی در خرم‌آباد

0

جانشین پلیس آگاهی لرستان از دستگیری کلاهبردار و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در خرم‌آباد خبر داد.

سرهنگ علی امیری، اظهار کرد: در پی مراجعه شهروندی به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه یک نفر با به‌کارگیری روش‌های متقلبانه مبلغی را از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع به‌صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در تحقیقات و استعلامات به عمل آمده توسط مأموران محرز شد فرد کلاهبردار تحت عنوان سرمایه‌گذاری در یک شرکت با سود بالا مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از متقاضی کلاهبرداری کرده است.

جانشین پلیس آگاهی لرستان خاطرنشان کرد: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی متهم و محل اختفای وی شده و با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

امیری اضافه کرد: متهم در تحقیقات پلیس و مواجهه شدن با دلایل و مستندات به کلاهبرداری به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال معترف و همراه پرونده تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

وی بیان کرد: هرگونه اقدامی که آرامش شهروندان را مختل کند با برخورد جدی پلیس روبرو خواهد شد و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قبل از هر اقدامی بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل بگیرند.

/.انتهای پیام

منبع ایسنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند