خیبر خرم‌آباد – پارس جنوبی جم؛ مصافی سخت با صدرنشین

0
به گزارش امید لرستان، خیبر خرم‌آباد در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول کشور میهمان پارس جنوبی جم است. این بازی از ساعت 14 و 30 دقیقه پنجشنبه 20 آذرماه در ورزشگاه تختی جم برگزار خواهد شد.
شاگردان امید روان‌ خواه در حالی به مصاف حریف صدرنشین خود می‌رود که در هفته اول چوکای تالش را با نتیجه خوب 3 بر صفر شکست دادند؛ اما در هفته دوم و سوم بخت با خیبر یار نبود و این تیم در مصاف با بادران تهران و استقلال ملاثانی به‌رغم بازی‌های برتر اما در پایان هر دو بازی را با نتیجه یک ‌بر صفر واگذار کرد.
خیبر با این نتایج و با 3 امتیاز در پایان هفته سوم در رده یازدهم ایستاده است و حال باید مهیای نبردی سخت با تیمی قدرتمند باشد.
حریف خیبر در این بازی تیم صدرنشین پارس جنوبی جم است. این تیم که در سال ۱۳۸۶ در جم تأسیس ‌شده، از سال ۱۳۹۵ به مدت سه فصل در سطح یک فوتبال ایران و در لیگ برتر حضور داشت ولی در فصل گذشته با سقوط از لیگ برتر، مجدداً به لیگ آزادگان بازگشت. این تیم قهرمانی لیگ دسته یک در سال 96 و دارنده عنوان پنجم سال 97 در لیگ برتر را در کارنامه دارد.
هدایت این تیم را محمد نصرتی مدافع سابق پرسپولیس و تیم ملی بر عهده دارد که در سه بازی اول به ترتیب آرمان گهر سیرجان (2-1)، قشقایی شیراز (1-0) و گل ریحان البرز (1-0) را شکست داده و هم‌اکنون با 9 امتیاز صدرنشین مسابقات است.
اما این نتایج نمی‌تواند مانع خیبر برای انجام یک بازی منطقی و خوب باشد و با توجه به سه بازی خوبی که خیبر تاکنون انجام داده، کسب امتیاز و حتی پیروزی شگفتی‌ساز برابر این حریف قدر دور از دسترس نیست و سبزپوشان خرم‌آباد با بر طرف کردن نقاط ضعفی که هم از درون زمین و هم عوامل خارج از زمین طی چند هفته اخیر شاهدش بودیم، می‌توانند از این بازی سربلند خارج‌شده و به بدشانسی‌های پی‌درپی خاتمه دهند.
این بازی را پیمان فرخی مهر قضاوت کرد پیمان فرخی مهر 31 ساله متولد شهر اندیمشک است که از سال 1378 با اخذ درجه 3 داوری فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده است.
ناصر رحیمی، علی فرزان منش و ایمان شاه علی کمک‌ داوران این بازی هستند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند