۱۰۰ باب جهیزیه به زوج‌های کم برخوردار لرستانی اهدا شد

0

به گزارش امید لرستان، سرهنگ احسان جهانبخش در گفت‌وگویی با اشاره به برنامه‌های بسیج سازندگی سپاه لرستان در ایام میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اظهار داشت: امروز برنامه اهدا جهیزیه به نوعروسان، در راستای سلسله برنامه‌های رزمایش کمک مؤمنانه سال گذشته تابه‌حال، برگزار شد.

وی افزود: یکی از خدمات بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در راستای اهدا جهیزیه بوده و تا قبل از رزمایش امروز ۹۰۰ باب جهیزیه به زوج‌های جوان لرستانی که مشکلات اقتصادی داشتند اهداشده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان عنوان کرد: در این مرحله تعداد ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل تهیه‌شده است که با شناسایی نواحی مقاومت بسیج در شهرستان و بعد از پیگیری از قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه اعتبار جهیزیه‌ها تهیه‌شده است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این جهیزیه‌ها شامل پنج قلم حدود ۲۰ میلیون تومان، به هرکدام از زوج‌ها سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کارت هدیه تقدیم می‌کنیم تا عزیزان با هدیه‌ای از طرف بسیج سازندگی، زندگی خود در این ایام مبارک را شروع کنند.

جهانبخش گفت: درخواست‌های مردمی از شهرستان‌ها جمع‌آوری‌شده است و تا پایان سال چند مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان با اشاره به طبخ و توزیع یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار پرس غذای گرم از ابتدای سال تاکنون بیان کرد: تا به امروز ۱۹۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده بازگشتند.

وی گفت: در هفته بسیج، پایان مراحل احداث ۵۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد که توسط بسیج سازندگی از سال ۹۷ آغازشده است را اعلام می‌کنیم و همچنین راه‌اندازی ۲۱ کیلومتر کانال کشاورزی در ۱۷ روستا گوشه‌ای از خدمات گروه‌های جهادی لرستان است و تا پایان کرونا و هر زمان که مردم ما نیاز داشته باشند ارائه این خدمات ادامه دارد.

سفیر افلاک

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند