خرید ۲۰۲۲ تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند و جامانده از تحصیل در لرستان

0

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان از خرید ۲۰۲۲ عدد تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند و جامانده از تحصیل در استان خبر داد.

فریبا ولی‌پور عالم اظهار کرد: در سفر هیات دولت به لرستان ۹ مصوبه برای حوزه بانوان در نظر گرفته شد که سه مورد از آنها مربوط به دستگاه آموزش و پرورش استان بوده است.

وی ادامه داد: تجهیز سه دبیرستان دخترانه در سال ۱۴۰۰، تجهیز دبیرستان‌های دخترانه مهارت‌آموزی در شهرستان‌های لرستان برای سال ۱۴۰۰ و اختصاص پنج میلیارد تومان اعتبار برای خرید تبلت برای دانش‌آموزان جامانده از تحصیل از جمله این مصوبات بود.

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان گفت: برای تجهیز مدارس و هنرستان‌های فنی‌وحرفه دخترانه در شهرستان‌های استان، آموزش و پرورش لرستان طی مکاتبه با سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان، شش دبیرستان و هنرستان در شهرستان‌های سلسله، الیگودرز، بروجرد، خرم‌آباد و اشترینان شناسایی کردند.

ولی‌پوری عالم عنوان کرد: این دبیرستان‌ و هنرستان‌ها جزو مدارس تخریبی بودند که نوسازی مدارس لرستان نسبت به تجهیز و بازسازی آنان اقدامات لازم را انجام داده است.

وی در خصوص خرید تبلت گفت: اعتبار پنج میلیارد تومانی برای خرید تبلت دانش‌آموزی اختصاص داده شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان بیان کرد: براساس آخرین گزارش آموزش و پرورش لرستان ۲۰۲۲ تبلت برای دانش‌آموزان مذکور خریداری شده است.

ولی‌پوری عالم اظهار کرد: آموزش و پرورش لرستان در صدد شناسایی دانش‌آموزان نیازمند و جامانده از تحصیل است تا تبلت‌ها را به آنان اهدا کند.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایسنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند