خرم‌آباد قهرمان مسابقات کشتی فرنگی لرستان شد

0

رییس هیات کشتی لرستان گفت: مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جوانان استان با قهرمانی تیم‌ خرم‌آباد به پایان رسید.

روابط‌ عمومی هیات کشتی لرستان فرید بهرامی اظهار کرد: این رقابت ها با حضور ۱۰۰ کشتی‌گیر و ۱۲ تیم از شهرستان های استان به میزبانی خرم‌آباد در خانه کشتی این شهرستان برگزار شد.

وی گفت: در پایان رقابت‌ها تیم خرم‌آباد با ۲۱۷ امتیاز به مقام اول دست یافت کوهدشت با ۱۸۵ و نورآباد با ۱۰۸ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی افزود: در وزن ۵۵ کیلوگرم آرین کاظمی از کوهدشت، علی همتی از خرم‌آباد و میثم رضایی از نورآباد، در وزن ۶۰ کیلوگرم آرین نجفی از خرم آباد، مهرداد احمدی از ازنا و علی جودکی از دورود همچنین در وزن ۶۳ کیلوگرم رضا بیرانوند از خرم آباد، امیرمهدی زار از نورآباد و امیرمحمد باب از دورود مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی بیان کرد: در وزن ۶۷ کیلوگرم سیاوش انهاری از پلدختر، مبین حسین پور از کوهدشت و پوریا شریفی از نورآباد، در وزن ۷۲ کیلوگرم عرفان ولی پور از کوهدشت، ابوالفضل کوه از خرم آباد و احمد عیسی نو از معمولان، در وزن ۷۷ کیلوگرم رامتین ضرونی از کوهدشت، علی کر از دورود و پرهام شاکرمی از معمولان موفق به کسب عناوین نخست تا سوم شدند.

بهرامی ادامه داد: در وزن ۸۲ کیلوگرم عمادرضا زارع از خرم آباد، علیرضا علیزاده از کوهدشت، عرفان بلکانی از بروجرد، در وزن ۸۷ کیلوگرم امیرمحمد ملک از خرم آباد، سینا شیراوند از رومشکان، آریا خوشناموند از کوهدشت در وزن ۹۷ کیلوگرم ابوالفضل دولتی از خرم آباد، یاسین کاظمی از نورآباد و سعید فلاحی از ازنا همچنین در وزن ۱۳۰ کیلوگرم رضا شاکرمی از خرم آباد، نیکزاد حسینی از نورآباد و حسین دوستی از کوهدشت اول تا سوم شدند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند