جهاد لشکر ۸۴ ارتش در مبارزه با کرونا/ عملیات‌های ضدعفونی روستاهای سلسله

0

بهگزارش امید لرستان، در راستای ادامه رزمایش امام خامنه ای و مبارزه با ویروس کرونا روستاهای شاپور آباد، محمدعلی آباد، عالم آباد علیا، عالم آباد سفلی، فیض آباد، کاظم آباد و نیاز آباد از توابع شهرستان سلسله ضدعفونی و گند زدایی شدند.

ضدعفونی روستاهای سلسله در چندین مرحله

امیر سرتیپ دوم حسنعلی زمانی فرمانده تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم آباد در این رابطه اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا و ورود نیروهای مسلح برای مقابله با این ویروس و مأموریت محوله به این تیپ، از اوایل اسفندماه سال گذشته تاکنون در کنار ضدعفونی کردن مناطق مختلف شهرستان خرم آباد و حومه آن، بنا بر شرایط حاد شهرستان سلسله ضد عفونی وگندزدایی روستاهای شهرستان سلسله هم در دستور کار قرار گرفت و تاکنون روستاها در چندین مرحله ضد عفونی و گند زدایی شده اند.

3439311 | جهاد لشکر 84 ارتش در مبارزه با کرونا/ عملیات‌های ضدعفونی روستاهای سلسله | امید لرستان

امیر سرتیپ دوم زمانی افزود: مأموریت نیروهای متخصص مبارزه با جنگ شیمیایی و بیولوژیک این تیپ عملیات گندزدایی و ضدعفونی، توزیع اقلام و لوازم بهداشتی با همکاری گروه‌های جهادی بود و تا کنون بیش از ۲۵ روستا در شهرستان سلسله توسط این تیپ ضد عفونی و گندزدایی شده است.

تا پایان نابودی کامل «کرونا» در کنار مردم خواهیم بود

وی با بیان اینکه ما در ارتش شعاری تحت عنوان «ارتش فدای ملت» داریم و سعی می‌کنیم در همه عرصه‌ها این شعار را به منصه ظهور برسانیم، تصریح کرد: اعلام می‌کنیم که تا پایان نابودی کامل این بیماری در کنار مردم خواهیم بود و به آنان خدمات رسانی خواهیم کرد.

3439309 | جهاد لشکر 84 ارتش در مبارزه با کرونا/ عملیات‌های ضدعفونی روستاهای سلسله | امید لرستان

مهر لرستان

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند