جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومان برای اطعام ایتام لرستان/ ۱۱۷ هزار پرس غذای گرم توزیع شد

0

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با اشاره به جمع‌آوری ۱۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از ابتدای ماه رمضان تاکنون برای اطعام ایتام این استان گفت: ۱۱۷ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.


جلال شیخ‌پور: 18 میلیارد و 200 میلیون تومان از ابتدای ماه رمضان تاکنون برای اطعام نیازمندان لرستان جمع‌آوری‌ شده‌است.

وی با اشاره به توزیع 117 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در قالب طرح اطعام مهدوی افزود: همچنین 42 هزار افطاری ساده از ابتدای رمضان تاکنون بین مددجویان کمیته امداد لرستان توزیع ‌شده‌است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با اشاره به توزیع 13 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان این استان عنوان کرد: طرح اطعام نیازمندان به‌صورت مشترک با ائمه ‌جمعه لرستان در حال اجراست.

وی با بیان اینکه 11 هزار و 200 طرح محسنین و اکرام برای کمک به نیازمندان این استان اجرا می‌شود، بیان کرد: حدود 36 هزار حامی برای اجرای این طرح اعلام همکاری کرده‌اند.

شیخ‌پور با اشاره به مشارکت 370 حامی جدید برای کمک به ایتام لرستان گفت: میانگین درآمد هر یتیم در ماه 720 هزار تومان است و این مقدار باید به یک‌میلیون تومان افزایش یابد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با اعلام درخواست از مردم این استان برای پیوستن به طرح اکرام ایتام ابراز کرد: دو اکیپ را به تهران و مشهد برای حامی‌یابی ایتام در ماه رمضان اعزام کرده‌ایم.

شیخ‌پور اظهار داشت: بیش از 330 میلیارد تومان کمک سال گذشته در بخش صدقات، زکوات، فطریه و اکرام جمع‌آوری‌شده که 10 میلیارد تومان از این مبلغ صدقه نقدی بوده‌است.

وی با اشاره به کمک کشاورزان لرستان برای توزیع محصولاتی مانند انار و انجیر بین نیازمندان افزود: مبلغ حاصل از فروش بخشی از این محصولات نیز بین ایتام این استان توزیع شد./تسنیم

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند