جزئیات اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی عبور و مرور در لرستان

0

به گزارش امید لرستان، سرهنگ مصطفی دالوند امروز پنجشنبه در تشریح جزئیات محدودیت‌های عبور و مرور شرایط شیوع کرونا اظهار داشت: در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و با توجه به افزایش آمار مبتلایان به این ویروس منحوس، محدودیت و ممنوعیت‌هایی از ساعت ۸ صبح شنبه یکم آذر ماه ۹۹ تا اطلاع ثانوی در مبای ورودی و خروجی سطح لرستان در سه وضعیت (شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی و زرد) اجرا می‌شود.

وی با اشاره به نحوه اجرای این طرح در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز گفت: ورود و خروج کلیه خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستان‌های قرمز به دیگر شهرستان‌های کشور ممنوع است؛ همچنین ورود کلیه خوردهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های قرمز ممنوع است.

رئیس پلیس راه لرستان ادامه داد: نحوه اجرای طرح در شهرستان‌های دارای وضعیت نارنجی به این صورت است که ورود کلیه خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستان‌های نارنجی به سایر شهرها ممنوع است؛ همچنین ورود کلیه خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرهای نارنجی ممنوع خواهد بود.

سرهنگ دالوند با اشاره به نحوه اجرای طرح محدودیت‌های عبور و مرور در شهرستان‌های دارای وضعیت زرد گفت: ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های دارای وضعیت زرد عادی است، همچنین خروج پلاک‌های بومی از شهرهای دارای وضعیت زرد عادی خواهد بود.

وی ادامه داد: برابر مصوبات ستاد ملی کرونا نحوه اعمال قانون به این شکل خواهد بود که در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های نارنجی در هر ۲۴ ساعت مبلغ ۵۰۰ هزار تومان با کد ۲۱۷۷ اعمال می‌شود و در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های با وضعیت قرمز در هر ۲۴ ساعت مبلغ یک میلیون تومان با کد ۲۱۸۱ خواهد بود.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند