جذب ۴۳۰۰ حامی ایتام و محسنین در لرستان

0

مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به ثبت‌نام ۴۳۰۰ حامی ایتام و محسنین در این استان از توزیع یک‌ میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان لرستان از ابتدای ماه رمضان تاکنون خبر داد.


جلال شیخ‌پور ، از تجهیز 651 آشپزخانه از ابتدای ماه رمضان تاکنون برای طبخ غذای گرم خبر داد و اظهار داشت: یک‌میلیون پرس غذای گرم تاکنون بین نیازمندان لرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه 211 مرکز نیکوکاری در طرح اطعام مهدوی فعالیت دارند، افزود: 61 هزار و 325 بسته معیشتی از ابتدای رمضان تاکنون بین نیازمندان لرستان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با بیان اینکه 290 هزار بسته افطاری ساده از ابتدای ماه رمضان تاکنون بین نیازمندان توزیع شده است، عنوان کرد: این پویش با هدف فرهنگ‌سازی افطاری ساده در مساجد برپا شده است تا اقشار نیازمند از این سفره‌ها بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: پویش اطعام مهدوی برای تأمین بسته‌های غذایی و معیشتی ویژه خانواده‌های نیازمند با همکاری نهادها، گروه‌های مردمی، هیئت‌های مذهبی، خیران و مراکز نیکوکاری در لرستان برگزار شده است.

شیخ‌پور با بیان اینکه 4 هزار و 300 حامی جدید از ابتدای ماه رمضان در طرح اکرام ایتام و محسنین لرستان ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: مردم نیکوکار می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های طرح اکرام نسبت به ثبت‌نام و حمایت از یک یا چند فرزند یتیم و محسنین اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با اشاره به اینکه 11 هزار و 600 فرزند تاکنون تحت پوشش طرح اکرام ایتام و محسنین این استان قرار دارند، ابراز کرد: تمام وجوهات حامیان در این طرح به‌صورت مستقیم به‌ حساب فرزند یتیم واریز می‌شود./تسنیم

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند