ثبت رکورد طناب‌زنی بر روی کفی تریلی

0

هم‌زمان با آغاز چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی مصطفی زارعی آتش‌نشان رباط‌کریمی اقدام به ثبت رکورد طناب‌زنی بر روی کفی خودرو از مقابل ترمینال ۱ فرودگاه مهرآباد تا بهشت‌زهرا و حرم حضرت امام خمینی (ره‌) کرد.

حمید رزاقی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرستان رباط‌کریم بعدازظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: عملیات ثبت‌ رکورد طناب‌زنی بر روی کفی خودروی تریلی توسط مصطفی زارعی یکی از آتش‌نشانان شهرستان رباط‌کریم از صبح امروز  ۱۲ بهمن ساعت ۹:۲۷ دقیقه همزمان با ورود تاریخی امام خمینی به میهن اسلامی از محل ترمینال شماره ۱ فرودگاه مهرآباد به سمت حرم مطهر حضرت امام آغاز شد.

وی ادامه داد: زارعی این مسیر حدود ۲۳ کیلومتری را بدون وقفه به مدت حدود ۳ ساعت با حضور اعضای کمیته ثبت رکورد و نماینده جهانی آن در ایران جهت ثبت و نظارت این رکورد، طناب‌زنی کرده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرستان رباط‌کریم در خصوص فعالیت‌های ورزشی زارعی گفت: ایشان در کارنامه خود رکورد طناب‌زنی به مسافت ۱۰۰ کیلومتر در عرض ۳ روز طبق استاندارد جهانی را نیز به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: همچنین اخیرا رکورد طناب‌زنی با تجهیزات و لباس کامل آتشنشانی در 1 ساعت را هم در رباط حاج کمال شهرستان رباط‌کریم به ثبت رسانده است.

لازم به یادآوری است که بعد از انجام و ثبت این رکورد زارعی به همراه کاروان همراه به مقام شامخ حضرت امام خمینی (ره) ادای احترام کرده و سپس با حضور در قطعه شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو با تقدیم گل یاد و خاطره آنان را گرامی‌داشتند.

انتهای پیام/

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند