توزیع ۲۲۰۰ تن شکر و برنج در بازار لرستان

0

مراد سپهوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران ، اظهار داشت: در حال حاضر در سطح بازار استان در هیچ کدام از کالاهای اساسی شاهد کمبود نیستیم.

وی با بیان اینکه هر ساله ستاد تنظیم بازار در ایام ماه مبارک رمضان سهمیه‌هایی از کالاهای اساسی به استان‌های مختلف اختصاص می‌دهد، افزود: این اقدام در سال جاری نیز انجام شده و خوشبختانه سهمیه اختصاصی به لرستان جوابگوی نیاز استان است.

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صمت لرستان بیان کرد: امسال برای جلوگیری از کمبود شکر برای واحدهای صنعتی ۱۰۰۰ تن شکر با نرخ دولتی در اختیار آنان قرار داده ایم همچنین ۶۰۰ تن شکر برای خانوار با قیمت هشت و هزارو ۷۰۰ تومان نیز در نظر گرفته شده است.

سپهوند با اشاره به اینکه برای ماه مبارک رمضان ۶۰۰ تن برنج هندی با قیمت هر کیلو ۱۸ هزار و ۵۰۰ و برنج تایلندی با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به لرستان اختصاص یافته است، تصریح کرد: همچنین ۶۰ تن گوشت با کیفیت با قیمت ۸۰ هزار تومان نیز به لرستان داده شده است.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: بدون کالاهای اختصاص یافته به استان نیز بازار لرستان در حوزه کالاهای اساسی کمبودی ندارد همچنین امسال تدابیر خوبی برای تامین خرما نیز اتخاذ شده است.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند