توجه ویژه دولت به مناطق محروم با برق رسانی به ۲۱ روستای لرستان

0

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: ۲۱ روستای فاقد برق این استان طی یکسال گذشته با اعتبار ۹ میلیارد و ۴۵ میلیون تومان برقرسانی شد.

مهران امیری روز یکشنبه بیان کرد: همچنین بهسازی و اصلاح شبکه های برق ۴۵۰ روستا با اعتبار ۶۵ میلیارد تومان و تحویل ۸۰۰ دستگاه سامانه خورشیدی قابل حمل به عشایر کوچ رو با اعتبار هفت میلیارد و ۵۷ میلیون تومان طی سال گذشته در سطح استان انجام شده است.

وی اظهار داشت: نصب ۷۲ دستگاه کلید قابل کنترل از راه دور و ۳۳ سری خازن فشار متوسط با ظرفیت ۱۳ هزار و ۸۰۰ کیلووات، تعدیلی روشنایی معابر به میزان ۵.۳ مگاوات با یک در میان نمودن روشنایی چراغ ها، کاهش تلفات منصوبه، کاهش روشنایی پارک ها و انعقاد تفاهم نامه با مشترکین اداری، صنعتی و کشاورزی به تعداد ۶ هزار و ۹۷۹ فقره و خرید ۲ هزار دستگاه کنتور فهام جهت مدیریت بار مشترکان غیرتجاری از جمله اقدامات این شرکت جهت گذر پیک مصرف بوده است.

وی ادامه داد: در راستای کاهش خاموشی، با تلاش های انجام شده میزان خاموشی ها به ازای هر مشترک از پنج دقیقه و ۳۴ ثانیه به سه دقیقه و ۵۷ ثانیه رسیده است.

امیری تصریح کرد: ۶ هزار و ۹۲۴ انشعاب غیرمجاز طی سال گذشته در استان شناسایی شد که چهار هزار و ۵۱۶ مورد آن رفع شد همچنین ۲ هزار و ۱۰۳ دستگاه رمز ارز غیرمجاز در استان کشف و ضبط شده است.

۲ هزار و ۷۳۰ مشترک صنعتی، ۱۳ هزار ۲۲۹ مشترک اداری و هشت هزار و ۸۸۹ مشترک کشاورزی برق در لرستان وجود دارد.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایرنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند