اندر مصائب پیج و خم های یک جاده در لرستان؛

آزاد راه پل زال، شاه راه ترانزیتی غرب کشور شاید تا پایان هفته بازگشایی شود

0

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با اشاره به تلاش برای بازسازی موقت مسیر رفت آزادراه خرم‌آباد- پل زال، از بازگشایی موقت این محور تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش امید لرستان، عباس شرفی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی بارش‌های شدید باران و برف از عصر روز جمعه ۲۴ دی‌ماه تا صبح امروز راه دسترسی ۶۶۳ روستای استان مسدود شده بود.

وی ادامه داد: با تلاش شبانه‌روزی همکاران راهدار تاکنون راه دسترسی ۵۷۳ روستا بازگشایی و تردد در آن‌ها برقرارشده است و تلاش برای برف‌روبی ۹۰ روستای باقیمانده در شهرستان‌های خرم‌آباد و الیگودرز ادامه دارد.

شرفی گفت: با توجه به صعب‌العبوری و کولاک شدید در الیگودرز کار برف‌روبی در این شهرستان به‌مراتب سخت‌تر از سایر شهرستان‌هاست و برخی محورها مجدداً برف‌روبی می‌شوند که پیش‌بینی می‌شود با تلاش همکاران تا پایان امشب همه محورهای این شهرستان بازگشایی شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان در خصوص بازسازی لاین رفت آزادراه خرم‌آباد -پل زال که بر اثر بارش‌های روز جمعه تخریب‌شده است، گفت: در حال حاضر روی بازسازی موقت این مسیر در اسرع وقت متمرکزشده‌ایم.

وی ادامه داد: امیدواریم تا پایان هفته بازگشایی و تردد به‌صورت موقت در این لاین آزادراه برقرار شود، ضمن اینکه اقدامات جانبی ایمنی و تحکیم در این محور ادامه خواهد داشت.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند