تحولی جدید با تغییر سرمربی در تیم خیبر خرم‌آباد

0
به گزارش امید لرستان، با تصمیم مسعود عبدی، مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم‌آباد، عبدالله ویسی به‌ عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه معرفی شد.
عبدالله ویسی متولد دوم فروردین ۱۳۵۰ در رامهرمز خوزستان است.
وی سابقه بازی در مقاومت هفتگل، شاهین اهواز، جنوب اهواز، استقلال خوزستان، سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان را به عنوان بازیکن و حضور در صبای قم، پیکان، استقلال خوزستان، شاهین بوشهر، نفت مسجدسلیمان و سپاهان اصفهان را به عنوان مربی در کارنامه دارد.
از افتخارات ویسی در سطح باشگاهی باید به قهرمانی استقلال خوزستان در فصل ۹۴_۹۵ لیگ برتر ایران و صعود همراه با شاهین بوشهر به لیگ برتر در کسوت مربیگری اشاره کرد.
وی جانشین امید روان‌خواه سرمربی قبلی تیم خیبر شد. روان‌خواه با شاگردانش در این فصل چهار مسابقه داده بودند که در هفته اول چوکای تالش را با نتیجه خوب 3 بر صفر شکست دادند؛ اما در هفته دوم و سوم در مصاف با بادران تهران و استقلال ملاثانی هر دو بازی را با نتیجه یک ‌بر صفر واگذار و در هفته چهارم در مصاف با پارس جنوبی جم به تساوی 2 بر 2 دست یافته بودند.
خیبر خرم‌آباد در پایان هفته چهارم با 4 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد و در هفته پنجم این رقابت‌ها میزبان ملوان بندر انزلی است. این بازی چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند