تاسیس دپارتمان بزرگ قلبی برای لرستان

عضو کمیسیون بهداشت مجلس مطرح کرد:

0

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: از معاون توسعه وزارت بهداشت درخواست داریم یک دپارتمان بزرگ قلبی برای لرستان تاسیس شود و این مهم مطالبه اصلی مردم و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان است.


دکتر یحیی ابراهیمی شامگاه چهارم خرداد ماه، در مراسم بهره‌برداری از دستگاه “سی‌تی آنژیوگرافی” بیمارستان شهید مدنی که با حضور معاون وزیر بهداشت و رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد، اظهار کرد:قبلا کل لرستان یک دستگاه “سی‌تی آنژیوگرافی” خیلی قدیمی با تعداد زیادی بیمار وجود داشت و نوبت بیماران تا شش ماه طول می‌کشید.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده دو دستگاه “سی‌تی آنژیوگرافی” به بیمارستان اضافه شد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: با تامین و تجهیز بیمارستان به این دستگاه‌ها ارجاع بیماران به استان‌های همجوار کاهش یافت.

ابراهیمی بیان کرد: همکاران بخش قلب از نیروهای متخصص و فوق تخصص هستند که از تجربه علمی بالایی برخوردارند و این ظرفیت موجب رضایتمندی مردم شده است.

وی افزود: این بیمارستان یک جراح قلب دارد و صحبت شده که مشکلات حوزه بخش قلب مرتفع شود و از معاون وزیر درخواست داریم یک دپارتمان بزرگ قلبی برای لرستان تاسیس شود و این مهم مطالبه اصلی مردم و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی لرستان است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در لرستان رزیدنت قلب تربیت می‌شود و برای این ظرفیت مهم نیاز به یک سری دستگاه‌ها نظیر EPS هستیم و برای تامین آن از وزارت بهداشت درخواست کردیم و وزیر دستور دادند و ضرورت دارد تامین اعتبار شود تا بتوانیم آن را تهیه کنیم.

ابراهیمی گفت: تامین ” بالون‌پمپ ” هم نیاز بیماران است و جزو مطالبه بیمارستان شهید مدنی است./ایسنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند