بیش از ۱۴۶ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس لرستان و اصفهان کشف شد

0

فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۱۴۶ کیلو و ۷۸۵ گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس اصفهان کشف و در این راستا یک نفر دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار “یحیی الهی” اظهار کرد: در تداوم طرح های عملیاتی و هدفمند پلیس در مبارزه با مواد مخدر، ماموران لرستان و اصفهان در تحقیقاتی از انتقال و جاسازی مقادیری مواد توسط یک سوداگر مرگ مطلع شدند و برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای شناسایی و دستگیری وی آغاز کردند.

وی افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی، فرد مورد نظر شناسایی و مشخص شد که با یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های کشور می باشد.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: با اتمام تحقیقات میدانی پلیس و پس از کار دقیق اطلاعاتی به دست آمده، هماهنگی های لازم با پلیس اصفهان برای اجرای عملیات دستگیری قاچاقچی و کشف محموله مواد مخدر انجام شد.

سردار الهی ادامه داد: سرانجام تیمی مشترک از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و اصفهان پس از هماهنگی با دستگاه قضائی به محل مربوطه اعزام و موفق شدند خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند که در بازرسی از آن ۱۴۶ کیلو و ۷۸۵ گرم تریاک که بصورت ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری یک سوداگر مرگ در این رابطه گفت: مبارزه بی امان و جدی با قاچاق مواد مخدر از اولویت های اصلی پلیس است و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایرنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند