برگزاری ویژه برنامه های هفته جوان در لرستان

0

معاون سازمان جوانان لرستان از برگزاری برنامه های متنوع در هفته جوان در استان خبر داد

به گزارش امید لرستان، شهاب مولایی امروز در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه در تقویم رسمی کشور سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) به عنوان روز جوان و هفته مقارن با این روز نیز به عنوان هفته جوان نامگذاری شده اظهار داشت: ده‌ها برنامه فاخر و اثربخش در هفته جوان در لرستان برگزار می شود.

معاون سازمان جوانان با بیان اینکه جوانان سرمایه های اصلی جامعه ایران اسلامی محسوب می‌شوند که بهره‌گیری مناسب از توانمندی های آنان می‌تواند تضمین‌کننده رشد و اعتلای کشور باشد افزود : یکی از برنامه‌های الگوسازی که همه ساله در سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر ( ع )  در سراسر کشور برگزار می گردد برنامه شناسایی ، معرفی و تجلیل از جوانان موفق و برگزیده استان ها است .

مولایی با اعلام این خبر که یکی از مهمترین برنامه‌های این هفته برگزاری (( جشنواره جوانان برتر ایران زمین )) با محوریت شناسایی ، معرفی و تجلیل از جوانان موفق استان خواهد بود ادامه داد  : منتخبین استانی این جشنواره برای شرکت در مرحله کشوری این رویداد به دبیرخانه کشوری معرفی خواهند شد.

وی با بیان اینکه لرستان سرشار از استعدادها و ظرفیت‌های انسانی است خاطر نشان کرد  : بدون شک برگزاری این برنامه الگوساز فرصت مغتنمی خواهد بود تا استعدادها و توانمندی های استان در حوزه منابع انسانی به کشور معرفی گردند .

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان با تاکید بر اینکه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی برنامه‌های متنوعی برای این هفته برنامه ریزی شده است ؛ از برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی ، برگزاری نشست‌های تبیینی و گفتمانی با جوانان ، برگزاری کارگاه های توانمندسازی و دانش افزایی در حوزه‌های اشتغال  ،کارآفرینی و ازدواج ، دیدار جوانان نخبه و اعضای تشکل‌های جوانان با مسئولین استان ،  برنامه های متنوع ورزشی و . . . .  در این هفته خبر داد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند