برگزاری مسابقه مجازی برای دانش‌آموزان و فرهنگیان لرستانی

0

حجت‌الله مؤمنی امروز در گفت‌وگو با امید لرستان، اظهار داشت: اداره کل آموزش‌وپرورش استان لرستان به‌منظور ارتقا ء سطح کیفی اوقات فراغت به وجود آمده  در ایام تعطیلات کرونایی مسابقه مجازی فرهنگی، هنری قرآنی، عترت و نماز را برای دانش آموزان و فرهنگیان استان لرستان طراحی کرده است.

 وی بابیانه اینکه این مسابقات برای کلیه دانش آموزان و فرهنگیان در سراسر استان طراحی‌شده، افزود: دانش آموزان دختر و پسرمی توانند با توجه به علاقه‌مندی خود در رشته‌های مختلف به رقابت بپردازند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش استان لرستان بیان کرد: دانش آموزان و فرهنگیان می‌توانند در دو مسابقه‌ی مجازی بهار سلامتی ویژه فرهنگ و هنر و نوای امید ویژه قرآن عترت و نماز شرکت نماید و آثار خود را به دبیرخانه‌های این مسابقات ارسال نمایند.

مؤمنی با اشاره به اینکه در فراخوان مسابقه مجازی بهار سلامتی رشته‌های فرهنگی و هنری مختلفی وجود دارد، تصریح کرد: این رشته‌ها شامل تک‌خوانی – تک‌نوازی – شعر طنز – کاریکاتور – تهیه پوستر دیجیتالی کرونایی و در مسابقه نوای امید رشته‌هایی مانند قرائت تقلیدی – اذان – ترتیل قرآن – و مسابقه پیامکی ترجمه دعای هفتم صحیفه سجادیه طراحی‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط به وجود آمده دانش آموزان و اولیا ء آنان زمان بیشتری را باهم سپری می‌کنند لذا تصمیم گرفته شد در کنار پیگیری فعالیت‌های آموزشی به‌منظور کشف استعدادهای دانش‌آموزی، پایین آوردن استرس ناشی از بیماری کرونا، بالا بردن سطح ارتباطی خانواده‌ها و فرزندان، این مسابقات طراحی شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش استان لرستان گفت: آثار پس از دریافت داوری و از صاحبان آنان جهت راستی آزمایی و تشویق در زمان مناسب دعوت به عمل خواهد آمد.

مؤمنی در بخش پایانی صحبت‌ها خود اظهار داشت: مهلت ارسال آثار از 25 اسفند 98 آغاز و تا 31 فروردین ادامه خواهد داشت و نتایج مسابقات در نیمه دوم اردیبهشت اطلاع‌رسانی میَشود و به نحو شایسته از صاحبان 100 اثر تقدیر به عمل خواهد آمد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند