برپایی نمایشگاه کتاب در خرم آباد

1

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برپایی نمایشگاه کتاب با ارائه بیش از ۳۰۰۰ عنوان کتاب در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد خبر داد.

برپایی نمایشگاه کتاب در خرم آباد
منصور احمدی، مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برپایی نمایشگاه کتاب در خرم‌آباد خبر داد.
وی با اشاره به برپایی دومین نمایشگاه کتاب در سال جاری عنوان کرد: این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب با حضور ناشران برتر کشور در خرم‌آباد برپا می شود.
احمدی با اشاره به ارائه بیش از ۳۰۰۰ عنوان کتاب در قالب ۲۰ هزار جلد در این نمایشگاه تصریح کرد: برای ارائه کتب در این نمایشگاه تخفیف ویژه برای هم استانی‌ها در نظر گرفته شده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ادامه داد: این نمایشگاه از ۲۵ اردیبهشت ماه لغایت یازدهم خرداد ماه برپا خواهد شد و از ساعت ۹ صبح لغایت ۲۰ شب در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد آماده میزبانی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.
وی تاکید کرد: همزمان با نمایشگاه بزرگ کتاب، نمایشگاه عفاف و حجاب و محصولات فرهنگی نیز در نگارخانه سرو مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برپا می شود.
احمدی با اشاره به سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تصریح کرد: در این رابطه برگزاری نمایشگاه های کتاب یکی از اولویت های ماست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت فصلی در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد بیان کرد: از اصحاب فرهنگ هنر و رسانه تقاضا داریم در این رابطه اطلاع رسانی لازم را داشته باشند تا بتوانیم کتاب در سبد فرهنگی خانواده‌ها قرار بگیرد.
احمدی ادامه داد: نمایشگاه کتاب این امکان را به مخاطب می دهد تا بین ناشران و کتاب های موجود مقایسه کرده و بهترین گزینه موجود را انتخاب کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: با حضور در نمایشگاه کتاب امکان اطلاع یافتن از تازه‌ های نشر برای بازدید کنندگان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه مخاطبان کتاب را می توان به دسته های مختلفی دسته بندی کرد، افزود: یک دسته از این افراد را مخاطبان خاکستری می نامند که در طول سال تمایل چندانی به خواندن کتاب ندارد اما به آن نیز بی‌علاقه نیستند، افزود: نمایشگاه می‌تواند با ایجاد جذابیت و تبلیغات رسانه‌ای، این افراد را ترغیب به تماشا یا خرید کتاب کند.
احمدی بیان کرد: این شرایط در ادامه ممکن است به علاقمندی و توجه بیشتر این افراد به کتاب و کتاب‌خوانی بیانجامد و مسیر اوقات فراغت آنها را به کتاب‌خوانی نیز متمایل سازد.
یادآور می‌شود این نمایشگاه با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم‌آباد برگزار می‌شود.

/.انتهای پیام

1 نظر
  1. بی نام می گوید

    میشه لوکیشن دقیق رو بفرستین؟

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند