برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف در لرستان

مدیرکل دفتر امور زنان وخانواده استانداری لرستان خبر داد؛

0

ولی‌پور از برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف در لرستان خبر داد و گفت: حوزه‌های‌علمیه‌ خواهران‌ در این نمایشگاه با ارائه مشاوره ‌مذهبی حضور خواهند داشت.


فریبا ولی‌پور، ظهر امروز در جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و توانمندی‌های بانوان استان لرستان که با حضور خواهران حوزه علمیه برگزار شد، گفت: از مهم‌ترین مقوله‌های ایجاد امنیت اجتماعی حفظ و ترویج عفاف وحجاب است.

مدیرکل دفتر امور زنان وخانواده استانداری لرستان با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام به رعایت حجاب و عفاف تاکید فراوان شده است، افزود: توجه به این موضوع بیانگر حفظ ارزش‌های دینی و کرامت انسانی است.

وی از برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف در خرم آباد خبر داد و گفت: این نمایشگاه از 21 تیر به مدت یک هفته برپا خواهد شد و محصولات فرهنگی و البسه اسلامی ارائه می‌شود.

ولی‌پور با اشاره به اینکه دستگاه‌های فرهنگی متولی امر عفاف وحجاب موظف هستند با بررسی و نظارت نسبت به عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب زمینه خرید توسط شهروندان را فراهم کنند، عنوان کرد: به منظور حمایت گروه‌های مردمی و بانوان سرپرست خانوار غرفه های نمایشگاه با همکاری شهرداری بصورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد./رسا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند