رئیس اداره بازرسی لرستان

بررسی ۲۰۰۰ نامه مردمی به ریاست جمهوری

0

رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی راه و شهرسازی لرستان گفت: ۳۰۰۰ نامه مردمی از طریق سامانه ۱۱۱ به این اداره کل ارسال شده و تاکنون بیش از ۲۰۰۰ مورد آن پاسخ داده شده است.

سجاد دریکوندی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: در سفر ریاست جمهوری به لرستان طی دو مرحله کار انجام دادیم؛ قبل از سفر بین ۱۰ تا ۱۵ نیرو با هماهنگی بازرسی استانداری لرستان نامه‌های مردم را از طریق سامانه ۱۱۱ احصا کردند و برخی از نامه‌ها به صورت دستی دریافت شدند.

وی گفت: قبل از ورود ریاست جمهور به لرستان، اداره کل راه و شهرسازی استان پایلوت بود و نماینده تام‌الاختیار نهاد ریاست جمهوری به همراه تیم خود و دستگاه‌های زیرمجموعه راه و شهرسازی در این اداره مستقر شدند و ظرف دو روز به مشکلات ۸۵۰ نفر به صورت ملاقات حضوری پاسخ دادند.

رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی راه و شهرسازی لرستان افزود: پس از احصا نامه‌ها از طریق سامانه ۱۱۱ در مجموع ۳۰۰۰ نامه دیگر به دست ما رسید که تاکنون به بیش از ۲۰۰۰ نامه پاسخ داده شد ‌و مابقی در دست بررسی هستند.

دریکوندی گفت: افرادی که درخواست تسهیلات  داشتند پس از بررسی شرایط آنها، برای اخذ تسهیلات به بانک مسکن معرفی شدند.

وی اظهار کرد: عمده خواسته مردم اراضی تملیکی بود که با محدودیت قانونی برای کمک کردن به آنان مواجه بودیم اما در نهایت با همکاری نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان و ویسکرمی نماینده مردم در مجلس این موضوع در کمیسیون عمران مجلس مطرح و رای گرفت و بخش نامه آن ابلاغ شد که براساس آن افرادی که با داشتن یک سری شرایط در یکی دو دهه اخیر اقدام به ساخت و ساز در املاک دولتی کردند با دریافت وجهی سند به آنها داده شود.

رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی راه و شهرسازی لرستان تاکید کرد: چهارشنبه هر هفته از ساعت هشت صبح تا ۱۳ عصر مدیرکل راه و شهرسازی استان ملاقات عمومی دارد و تاکنون ۱۲۰۰ ملاقات چهره به چهره با مردم داشته تا مشکلات آنها را بشنود و در راستای رفع آنها همکاری لازم  انجام شود.

/.انتهای پیام

منبع ایسنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند