برخورد قاطع پلیس‌راه استان لرستان با خودروهای حادثه‌ساز

0

فرمانده پلیس راه لرستان گفت: هدف پلیس از تشدید طرح‌های نظارتی حفظ سلامت هم‌وطنان عزیز است و به همین منظور پلیس از هیچ تخلفی چشم‌پوشی نخواهد کرد.

به گزارش امید لرستان، سرهنگ “محمد زارعی” در تشریح این خبر بیان داشت: به‌منظور حفظ سلامت هم‌وطنان عزیز و پیشگیری از وقوع تصادفات حادثه‌ساز در سطح محورهای مواصلاتی استان ضمن افزایش واحدهای گشت محسوس و نامحسوس با رانندگان خودروهای که به هر نحو مرتکب 2 تخلف همزمان شده‌اند برخورد قاطع صورت گرفته است.
 وی با بیان اینکه اجرای صحیح قوانین و مقررات، موجب افزایش ایمنی عبور و مرور خواهد شد، گفت: با رانندگان خودروهای حادثه‌ساز قاطعانه برخورد و خودروهای توقیفی تا پایان تعطیلات نوروز در پارکینگ خواهند ماند.
رئیس پلیس‌راه انتظامی استان لرستان با اعلام اینکه از ابتدای شروع مسافرت‌های نوروزی تاکنون تعداد 25 دستگاه خودرو که هم‌زمان مرتکب 2 تخلف شده‌اند، متوقف شدند، اظهار داشت: تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی علاوه بر ایراد خسارات غیرقابل‌جبران به عنوان یک الزام قانونی و اجتماعی و حقوق شهروندی است.
سرهنگ زارعی در پایان ضمن توصیه به رانندگان خودروها مبنی بر رعایت قوانین و مقررات، خاطرنشان کرد: هدف پلیس از تشدید طرح‌های نظارتی حفظ سلامت هم‌وطنان عزیز است و به همین منظور پلیس از هیچ تخلفی چشم‌پوشی نخواهد کرد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند