برامکی:دستگاه هایی که وظیفه اجرای قانون امر به معروف را دارند سکوت کرده اند!

0

فرمانده سپاه خرم آباد گفت: امروزه می‌بینیم دستگاه‌هایی که وظیفه اجرای قانون امر به معروف را دارند زیربار اجرای آن نمی‌روند.

به گزارش امید لرستان،محمد برامکی عصر دیروز در جلسه گردهمایی سفیران مهر گفت: حضرت آقا، امر به ‌معروف و نهی ‌از منکر را واجب فراموش‌شده می‌دانند

وی افزود: از دستگاه‌های مختلف، صداهای مختلفی می‌آید و درجایی که باید قانون اجرا شود، اجرا نمی‌شود اولین مطالبه ما اجرای قانون امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر است.

فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به بصیرت،اخلاص و منطق بسیجیان عنوان کرد: جمع‌شدن بسیجی‌ها دور یکدیگر همراه با برکت است، برخی گفته بودند که قرار است بعد از این جلسه، افراد بریزند در خیابان و برخوردهای فیزیکی صورت بگیرد.

برامکی با اشاره به اینکه بسیجی اهل قانون است خاطر نشان کرد؛  ما مثل کسانی نیستیم که در شب تحویل سال در حافظیه شیراز آن اتفاقات را رقم زدند و درعین حال ادعای فرهنگ داشتند.

فرمانده سپاه خرم آباد بیان کرد: ما یادگرفته‌ایم که مطالبه‌گری یعنی اینکه وظایف دستگاه‌ها را به آن‌ها معرفی کنیم. مدیر دستگاه و زیرمجموعه او به قانون آشنا باشند. امت حزب‌اللهی ما باید این اتفاق را مطالبه کنند. قانون بر زمین مانده است و اجرای آن باید مطالبه شود.

برامکی افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از همین دستگاه‌هاست که مصوباتش قانون است و نیاز به تصویب مجلس ندارد. باید به همه دستگاه‌های اجرایی و اداری ابلاغ کند تا وظایفشان را انجام دهند. امروزه می‌بینیم دستگاه‌هایی که وظیفه این کار را دارند، زیربار اجرای قانون نمی‌روند. می‌گویند بسیجیان ورود کنند. پس شما چه‌کاره هستید؟ برای هر صندلی مسئولیت، حداقل 70 نفر شهید داده‌ایم. اگر قرار است، بسیجی ورود کند، پس شما کجای این ماجرا قرار دارید؟

وی تصریح کرد: این جلسه رزمایش سفیران مهر است و قانون برای همه این افراد ملاک است. یعنی با منطق، عشق و مهرورزی نسبت به مردم اینجا آمده‌ایم.

انتهای پیام

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند