با وحدت بیشتر در راه اهداف جمهوری اسلامی پیش روید

0

پایگاه خبری امید لرستان در نظر دارد، هر هفته با همکاری بسیج رسانه لرستان، زندگی نامه یک شهید را و با هدف تبیین فرهنگ ایثار و شهادت به ویژه بین نسل جوان منتشر کند.

 

در ادامه وصیت نامه شهید اصغر قیطاسی ارائه می شود:

شهید اصغر قیطاسی

محل تولد: روستای علی آباد از توابع شهرستان ازنا

تاریخ تولد: 1/1/1343

محل شهادت: منطقه عملیاتی شیب نیسان(والفجرمقدماتی)

تاریخ شهادت: 18/11/1361

بخشی از وصیت نامه شهید اصغر قیطاسی:

بسم الله الرحمن الرحیم

در اشک دیده ام، در سوز سینه ام، در فریاد اسیردرگلویم، در تنهایی مکتبم و رهایی از قید و بند، تنها تو را می پرستم و از تو کمک می طلبم، باید ز هر چه جز تو باشد دل بست تا به حق پیوست، حتی اگر از تنگه های صخره ها در خیزش غیر خموش با خروش گذر کردن، همه اش لذت آفرین است.

آری لذت آفرین است، خدایا بارالها، ایزدا، پروردگارا در همه تنهایی این تو بودی که گنهکار بنده ات را یاری می کردی با همه نالایقی با همه حب نفس با همه ذلت ها با همه عزت ها تو من را در صدراعلی رهنمون ساز به راهی که جز تو نبینم، جز تو نپرستم و غیر از تو نپویم.

دوست دارم چشم هایم را دشمن در اوج دردش از حدقه بیرون آورد و دست هایم را قطع کند و پاهایم را از بدن جدا سازد و قلبم را با گلوله هایش سوراخ سوراخ کند و سرم را از بدن جدا سازد تا در کمال فشار و آزار، دشمنان مکتبم ببینند که اگر چه چشمم و دست ها، پاها، قلب و سینه و سرم را از من گرفته اما یک چیز را نگرفته و آن ایده من است.

ایده ای پر از عشق به بودن و درعاشقی زیستن و با شوق مردن، عشق به مطلق عاشقان الله، «من عشقه قتلته» بگذار تا جسم من را دشمن مثله گرداند اما عشق من را نمی تواند، عشق به نظام جمهوری اسلامی عشق به امام زمان(عج)، عشق به خمینی روح الله، این مرد پاکی ها در زمانه همه نا پاکی ها.

و تو ای حسین(ع) ای تو که معشوقی در مسلخ عشق هر مدعا و هزاران عاشقت را به قربانگاه کشاندی ای سید الشهدا(ع) که آخرین شب حیات را از دشمن خواستی برای وداع با دنیا با تمام دنائت.

چه اسفل السافلین است بلکه برای رحمان با تمام عزمتش چه رسیدن عبد به معشوق همان رسیدن عاشق به معشوق، بدان که امروز جوانان ما تو را رهنمون راه خویش ساخته اند و اینجاست که خلاصه کلام در عشق به ولایت با آرزوی شهادت اما با شهادت به اطاعت از امامت.

ای پدر و مادرم و خواهران و برادران و نامزد عزیزم این کمال عظمت برای من است که دعایم مستجاب ش و موفق شدم تا به آرزوی همیشگی خویش یعنی به قافله همیشه پر شتاب اصحاب حسین(ع)برسم، بر این نعمت عظیم در این خانواده قدردان باشید و اجر شما با خدا است و از پیشگاه عظمی و ملکوتی والدین در قبال خطاهای مکرر و ناشایستگی انجام وظیفه فرزندی نسبت به والدین در کار مشخص اسلامی پوزش می طلبم این را به تمام آنان که من را می شناسد بگویید من را حلال کنند و در قبال اخلاق غیر اسلامی و رفتار غیرشایسته ام مرا ببخشند.

و اما برادرانم همیشه پیرو خط امام و پشتیبان امام باشید که خط امام پاسداری از مرز اسلام فقاهتی و تشیع سرخ عاری ست.

در مرگم زینب وار استقامت داشته باشید و زینب وار با دشمنان به مبارزه بپردازید.

سخنی با دوستان و آشنایان نزدیک، به راه پاک روح الله ایمان داشته باشید و با وحدت بیشتر در راه اهداف جمهوری اسلامی پیش روید دستهایم را از تابوت بیرون آورید تا دنیا پرستان بدانند که دست خالی از این دنیا می روم و چشم های مرا باز بگذارید تا کور دلان بدانند که کور کورانه این راه را انتخاب نکردم .

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند، رو به صفتای زشت خود را نکشند

گر عاشق صادقی ز کشتن مگریز، مردار بود هر آنکه او را نکشند.

 

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند