استدلالی روشن نماینده بروجرد خطاب به مافیای آب؛

با نصف خسارت های سیلاب، سدهای نیمه تمام لرستان را تکمیل کنید

0

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، گفت: با نصف آن هزینه‌هایی که برای بازسازی ویرانه‌های سیل می‌خواهیم صرف کنیم، می‌توان سدها را کامل کرد.

به گزارش امید لرستان، فاطمه مقصودی، در گفت‌وگویی اظهار  داشت: در رابطه با سد آبسرده پیگیری‌های زیادی داشتیم که تاکنون ماده ۵۶ آن پذیرفته و مجوز سازمان برنامه و بودجه آن گرفته شده و بانک‌ها پای کار آمدند و الان بانک مرکزی برای پرداخت اعتبار مورد نیاز، بانک‌ها را موظف کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به سند آبی که داریم و پیگیری‌های مسئولان، ما باید از لحاظ ذخیره آب و سدها تلاش‌های بیشتری داشته باشیم، که با این کار می‌توانیم نسل آینده را خوشحال‌تر کنیم.

مقصودی با اشاره به این‌که اقتصاد آب برای مردم لرستان از ضروریات مهم است، عنوان کرد: ما باید همه هم و غم خود را برای ساخت این زیرساخت به کار بگیریم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که ما به‌عنوان یک زیرساخت به آب و سدسازی نگاه می‌کنیم، بیان کرد: آب‌های ما هدر می‌رود و متأسفانه خرابی‌هایی را هم به وجود می‌آورد و شاید با نصف آن هزینه‌هایی که برای بازسازی ویرانه‌های سیل می‌خواهیم صرف کنیم، می‌توان سدها را کامل کرد.

وی افزود: امیدواریم با پیشرفت کشاورزی، دامداری و باغداری بتوانیم از آب آنطور که خداوند خواسته بهره ببریم.

ایسنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند