باند جعل کارت پایان خدمت در لرستان منهدم شد

0

فرمانده انتظامی لرستان از انهدام باند ۵ نفره جاعل و کشف ٢٢ فقره کارت پایان خدمت جعلی در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.


سردار یحیی الهی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده جعل کارت پایان خدمت از لرستان و استان‌های  همجوار به پلیس آگاهی استان، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با هماهنگی قضائی و با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی ۵ جاعل را در این رابطه شناسایی و در عملیاتی ضربتی در شهرستان خرم‌آباد دستگیرکردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته و در مواجهه با دلایل و مستندات پلیس به ٢٢ فقره کارت پایان خدمت جعلی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی استان لرستان با اشاره به اینکه این پرونده از طریق شعبه دادگاه کیفری ٢ شهرستان خرم‌آباد رسیدگی شد، گفت: متهم ردیف اول به اتهام فراهم کردن موجبات معافیت دیگری از خدمت وظیفه عمومی از طریق مکتوم داشتن حقیقت و فریب به تحمل ۵ سال حبس تعزیری محکوم، متهمان ردیف دوم تا پنجم به همین اتهام به ٢ سال حبس تعزیری محکوم و متهمان ردیف ۶ تا ٢٧ به اتهام دریافت کارت جعلی پایان خدمت به  کیک سال حبس تعزیری محکوم که جهت ١۵ نفر از آنان یک سال حبس به مدت ٣ سال به حالت تعلیق ساده در آورده شده است.

الهی در پایان ضمن تقدیر از همکاری و حمایت همه جانبه دستگاه قضایی با پلیس با اشاره به ای کنکه اعمال مجرمانه کلاهبرداران و سودجویان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند به شهروندان توصیه کرد، درصورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله پلیس را در جریان قرار دهند./قدس آنلاین

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند