بازگشت عجیب ترین خرید مجیدی

0

اینطور که گفته می‌شود مدافع استقلال در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد و به احتمال زیاد به بازی با پیکان می‌رسد.

پایان شایعات در خصوص یک استقلالی/ بازگشت عجیب ترین خرید فرهاد مجیدی

یکی از خریدهای تابستانی امسال استقلال ابوالفضل جلالی بود. بازیکنی که از ابتدای فصل نقل و انتقالات صحبت حضورش در این تیم مطرح بود در نهایت طی یک پروسه طولانی آبی پوش شود.اما مدافع چپ استقلال از وقتی پای خود را به تیم استقلال گذاشته است،با مصدومیت های متوالی درگیر بوده است. او البته در این فصل تنها در چند دیدار موفق به حضور در ترکیب استقلال شده است و رونمایی از او ماه ها طول کشید تا در نهایت برای اولین بار در بازی برابر مس به میدان رفت.

از ابتدای حضور جلالی شایعات زیادی در خصوص او مطرح شده است. اینکه این بازیکن از ابتدای با مصدومیتی سنگین مواجه بوده و حتی اینکه او در لیست مازاد مجیدی قرار گرفته است. آخرین شایعه هم مربوط به مشمول بودن او مانند یزدانی و مرادمند بود. موضوعی که گفته می شد دلیل بازی نکردن او در استقلال است. با این حال هیچ کدام از شایعه‌های به وجود آمده درست از آب در نیامد و جلالی در نهایت در استقلال ماند.

اینطور که گفته می‌شود جلالی در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد و به احتمال زیاد به بازی با پیکان می‌رسد و می‌تواند در این دیدار حضور داشته باشد. باید دید در نهیات مجیدی از این بازیکن در برابر پیکان استفاده خواهد کرد یا نه.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند