ایجاد التهاب و بی‌اعتمادی مردم نسبت به کادر درمان گناه نابخشودنی است

0

به گزارش امید لرستان، یحیی ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت در گفتگو با «نماینده» دربارۀ استعفای معاون وزیر بهداشت گفت: نسبت به آقای ملک‌زاده ارادت داریم اما نباید استعفا می‌کردند زیرا خودشان یکی از صاحب‌نظران در مقولۀ مدیریت کرونا و یکی از مشاوران و وزیر بهداشت بوده‌اند.

نماینده دلفان و سلسله با اشاره به اینکه افزود: ایشان که خودشان را در زمینه مدیریت کرونا مدعی مسئولیت می‌دانستند اگر ضعفی در کار می‌بینند خودشان یکی از کسانی هستند که باید پاسخگو باشند.
وی افزود: اگر ضعفی در کار نبوده ایشان با ایجاد فضای روانی و التهاب به‌گونه‌ای رفتار کرده‌اند که گویی در حوزه بهداشت و درمان کوتاهی شده است؛ ظلمی در حق کادر درمان و پزشکان است که انگار تلفات سنگین به وجود آمده تقصیر کادر بهداشت درمان و پزشکان است. این فضاسازی رسانه‌ای در حالی است که وزیر محترم و مجموعه وزارتخانه چه پزشکان و کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا در تلاش هستند.
ابراهیمی گفت: بی‌انصافی است که به‌جای خسته نباشید افکار عمومی را در سراسر کشور ملتهب کنیم و به خاطر اختلاف‌سلیقه با وزیر اعتماد مردم را نسبت به حوزه درمان کاهش دهیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد این التهاب و بی‌اعتمادی مردم نسبت به کادر درمان گناه نابخشودنی است و آقای ملک‌زاده باید جواب دهند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند