انهدام ۲ باند قاچاق سلاح و مهمات در لرستان

0

فرمانده انتظامی استان از انهدام ۲ باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۵۶ قبضه سلاح غیرمجاز درلرستان خبر داد.

به گزارش امید لرستان، سردار”یحیی الهی” روز شنبه  در جع خبرنگاران در تشریح این خبر ، اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی لرستان در راستای طرح مبارزه با فروشندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و با اشراف اطلاعاتی از فعالیت ۲ باند قاچاق که با ۲ دستگاه سواری قصد وارد کردن مقادیری سلاح و مهمات از استان های غربی کشور به لرستان را داشتند، مطلع شدند.

او  افزود: ماموران با هماهنگی قضائی طی ۲ عملیات ۲ دستگاه سواری مورد نظر را در محورهای مواصلاتی استان شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: با دستگیری ۴ نفر اعضای باندهای مربوطه، در بازرسی از خودروهای مورد نظر ۵۶ قبضه سلاح شامل ۴۴ قبضه کلت کمری، ۱۲ قبضه سلاح شورشی و مقادیری مهمات کشف شد.

سردارالهی در پایان با اشاره به اینکه پلیس با اشراف اطلاعاتی هرگز اجازه عرض اندام به افرادی که به هر نحو بخواهند به امنیت مردم خدشه ای وارد کند نخواهد داد، ضمن تقدیر از همراهی خوب مردم و دستگاه های امنیتی با پلیس گفت: از مردم شریف تقاضا داریم به محض مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ به  فرزندان و خدمتگزاران خود در مجموعه انتظامی استان اطلاع دهند.

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند