انتقاد نماینده مجلس از معرفی فعالان ستادهای انتخاباتی برای پست استانداری لرستان

0

مرتضی محمودوند در این رابطه گفت: متاسفانه هر کس که رفت و آمدی به ستادهای انتخاباتی داشته است به تکاپو افتاده و شبانه روز در حال دید و بازدیدهای سیاسی است تا شاید بتواند بر کرسی استانداری لرستان تکیه بزند.

وی افزود : این در حالی است که با پیگیری‌های نمایندگان استان و مطالبه‌گری تمام قد فعالان سیاسی اجتماعی بحث استانداری ویژه لرستان مطرح شده است و رئیس جمهور محترم مصمم است که ان شاالله تحولات مهم و ملموسی در استان لرستان رقم بخورد.

محمودوند ادامه داد : چنانچه این وعده دولت محقق شود و استانداری لرستان به استانداری ویژه ارتقا پیدا کند طبیعتاً فرصت ها و بسترهای قابل ملاحظه‌ای خلق خواهد شد اما هرکسی توان به ثمر رساندن این ظرفیت را ندارد و اگر همچون ادوار خیانت بار گذشته استانداری ضعیف منصوب شود حکایت سپردن مسئولیت های بزرگ به افراد کوچک خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه گویا وزارت کشور بنا دارد با خطایی نابخشودنی بار دیگر لرستان مظلوم را قربانی جریانات فرصت طلب کند اظهار کرد : افرادی که به لحاظ مراتب اجرایی مسئولیت یک بخشداری را هم در کارنامه ندارند چگونه می خواهند قدمی برای این مردم مظلوم بردارند؟

مرتضی محمودوند با اشاره به سفر رییسی به لرستان تصریح کرد : رئیس جمهور محترم پیش از انتخابات به لرستان سفر کردند و از نزدیک مشکلات بی حد و حصر این مردم را دیدند و در صحن علنی مجلس سخن از محرومیت لرستان،سیستان و بلوچستان و خوزستان به میان آوردند و بارقه های امید را در دل مردم ما روشن کردند اما چرا برای سیستان و بلوچستان و خوزستان استاندارانی تعیین شده که سابقه وزارت دارند اما برای لرستان فعالان ستاد های انتخاباتی معرفی می شوند؟

وی افزود : بیش از دو ماه است که نمایندگان لرستان، نخبگان، متنفذین اجتماعی و عموم رسانه ها با طلایه داری حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی نماینده معزز رهبر انقلاب موضوع استاندار قوی و ملی را مطرح می‌کنند و این خواسته را به طرق مختلف به گوش تصمیم‌گیران رسانده‌اند، اگر چیزی غیر از این شود ضمن آنکه توهین به همه مردم است آقایان باید در پیشگاه الهی هم پاسخگو باشند.

محمودوند ویژگی های تخصصی فرد را شاخص مدنظر خود دانست و بیان کرد : بحث این نیست که فلانی حتما باشد و فلانی اصلا نباید باشد، موضوع ما خود فرد نیست بلکه ویژگی هایی است که آن فرد باید داشته باشد و در این خصوص ساعت ها بحث و تبادل نظر شده است.

این نماینده مجلس عنوان نمود : ما به عنوان نمایندگان مردم در مقام مشورت و پیشنهاد و پس از رای گیری بین چند گزینه واجد شرایط نهایتا نام و رزومه سه نفر را برای دولت محترم ارسال کردیم و هر سه نفر سوابق و شاخصه های قابل ملاحظه ای دارند و به جرات می توان گفت قابلیت بالاتر از وزارت را دارند ، این عزیزان در حال حاضر جایگاه حاکمیتی دارند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت : مطمئن باشند موضع محمودوند کاملا بر اساس اشراف ، دلسوزی و منطق است.رئیس جمهور محترم انسانی متقی و خدا ترس است و بهتر از هر کسی شرایط لرستان را می‌داند، امیدواریم در این موضوع بسیار مهم شخصاً ورود کرده و مانع این خطای بزرگ شود.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند