انتقاد بازرسی لرستان از وضعیت نامطلوب شهر خرم‌آباد

0

مدیرکل بازرسی لرستان گفت: شهرداری خرم‌آباد باید سریعاً نسبت به لکه‌گیری و روکش آسفالت معابر و تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام اقدام لازم را بعمل آورد.


سعید رازانی ظهر امروز در دیدار با شهردار این شهرستان با بیان اینکه شهر خرم‌آباد وضعیت مناسبی از لحاظ بهسازی، آسفالت معابر و خیابان‌ها ندارد و نظارت شهرداری رضایت بخش نیست، گفت: هر شهر به تناسب وسعت و جمعیتی که دارد  مسائل و راهکارهای خاص خود را می‌طلبد، امیدواریم شهردار خرم‌آباد با برنامه‌ریزی و مطالعه و  مدیریت بهینه بهترین راه را برای پیشبرد اهداف و رفع مشکلات به کار ببرد و موانع و راهکارها در این زمینه شناسایی و در اسرع وقت عملیاتی شود.

وی گفت: رنگ آمیزی بسیاری از سرعت‌گیرها به خوبی انجام نشده، سرعت‌گیرهای غیراستاندارد و غیر فنی مشکلات عدیده‌ای برای وسایل نقلیه ایجاد نموده و آرامش را از روح و روان شهروندان گرفته است و این موارد حداقل کاری است که شهرداری باید در سطح شهر انجام دهد.

مدیرکل بازرسی لرستان خطاب به نماینده شرکت آب و فاضلاب استان تاکید کرد: به سرعت روند اصلاح شبکه‌های آب و فاضلاب توجه  و با شهرداری خرم‌آباد جهت جلوگیری از دوباره کاری‌ها هماهنگ باشند و متقابلاً شهرداری باید قبل از اجرای پروژه با دستگاه‌های خدماتی هماهنگ شود.

رازانی بیان داشت: پلیس ساختمانی بایستی نظارت بیشتری در امر ساخت و سازها انجام داده و مطابق ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها اقدام قانونی لازم را بعمل آورد.

وی تصریح کرد: شهرداری خرم‌آباد بایستی سریعاً نسبت به لکه‌گیری  و روکش آسفالت معابر و تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام اقدام لازم را بعمل آورد./فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند