اعلام نرخ مصوب جابجایی مسافر از مبدا شهرستان‌های لرستان به مرز مهران

0

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: با هماهنگی انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافر، نرخ مصوب جابجایی مسافر از مبدا استان به مرز مهران اعلام شد.

مرتضی شیروانی گفت: با توجه به‌ اهمیت ارائه خدمات حمل و نقل، یکسان سازی و نظارت بر دریافت کرایه از زائران عتبات عالیات در طول طرح اربعین حسینی، با تاکید سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و با هماهنگی انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافر لرستان، نرخ مصوب جابجایی مسافر از مبدا استان به مرز مهران اعلام شد.

وی با بیان اینکه نرخ مصوب کرایه با استفاده از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای در فضای مجازی و چاپ و نصب بنر در پایانه‌های حمل و نقل مسافر اطلاع رسانی می‌شود، تصریح کرد: رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل مسافر ملزم به رعایت نرخ مصوب هستند و زائران و مسافران درصورت مشاهده هرگونه تخلف و دریافت وجه بالاتر از این نرخ از سوی رانندگان از طریق سامانه‌های ۲۰۰۰۱۴۱ نسبت به ثبت شکایت اقدام کنند تا در کمترین زمان ممکن رسیدگی و مبلغ دریافتی اضافه استرداد شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: همچنین میز راهنمایی، پاسخگویی و رسیدگی به شکایات این اداره کل در طول طرح در تمام دفاتر پایانه‌های مسافر مستقر شده و پاسخگوی مردم خواهد بود.

وی گفت: هدف ما در کمیته حمل و نقل اربعین حسینی، خدمت رسانی شایسته به زائران عتبات عالیات است که امیدواریم با همکاری مردم سربلند شویم.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایسنا
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند