استان لرستان زیر سایه خورشید؛ عطر و بوی حرم رضوی در دلفان پیچید + تصویر

با آغاز دهه کرامت و حضور خدام و بیرق حرم مطهر امام رضا(ع) لرستان حال و هوای دیگری گرفت.

با فرا رسیدن دهه کرامت، دهه نور و رحمت چتر مهربانی امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا بر سر مردم ایران اسلامی گسترده شده و بار دیگر کاروان خدام حرم مطهر امام رضا (ع) با بیرق سبز حرم رضوی به شهر و دیار ما آمده‌اند تا مرهمی بر دل عاشقانی باشند که سال‌ها یا مدت‌هاست از وصل حرم دوست دور مانده‌اند.

امسال در پانزدهمین دوره از جشن های مردمی و بین المللی زیر سایه خورشید استان لرستان نیز همانند سایر نقاط کشور میزبان حضور این کارون معنوی شده و با بناست تا روز میلاد ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) برنامه های مختلفی در شهرها و روستاهای استان اجرا شود.

روز گذشته در نخستین روز از ورود کاروان زیر سایه خورشید به استان لرستان، شهرستان دلفان میزبان خادم و بیرق سبز حرم مظهر امام رضا(ع) بود و مردم با شور و اشتیاق خاصی یعقوب وار، پرچم حرم رضوی را بر سر و صورت خود می‌مالیدند.

حضور در بیمارستان ابن سینای شهر نورآباد و عیادت از بیماران، پرچم گردانی در میدان امام (ره) نورآباد، دیدار با خانواده  شهدا و حضور در روستاهای اطراف شهرستان دلفان از جمله برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان دلفان بود و امروز نیز این کاروان مهمان مردم شهرستان الیگودرز می‌شود.

عکس از محمد جواد بازگیر

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری تسنیم
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند